Microsite byla topována dne:03.12.2015
ID microsite: 33476, počet zhlédnutí:  59
Zadavatelem microsite je firma

Teplotechna - Prima s.r.o.

Průmyslové pece, sklářské pece Teplice

Potřebujete vyrobit sklářskou nebo průmyslovou pec? Hledáte kvalitu a profesionální jednání za rozumné peníze? Právě pro vás je tu společnost Teplotechna – Prima. S výrobou kotlů máme dostatek zkušeností, kotle pro vás zhotovujeme už 23 let.

Dodáváme vám tyto průmyslové pece a poskytujeme následující služby:

- sklářské tavící pece
- speciální sklářské pece
- průmyslové pece
- opravy a rekonstrukce vyzdívek pecí
- ocelové konstrukce (pro sklářské tavící agregáty, energetický průmysl a stavebnictví)
- technologické plošiny různých druhů
- izolační práce
- ocelové komíny
- odvod zplodin z různých technologických procesů
- projektování sklářských pecí
- stavby na klíč
- termovize objektů a zařízení
- poradenská a konzultační činnost

Při výrobě sklářských a průmyslových pecí používáme stolní i osvětlovací sklo a olovnatý křišťál, který je nezbytný k čištění odpadních plynů. Pracovní režim kotlů je stanovený na 8 hodin, tavení na 12 až 13 hodin. Kotel funguje na zemním plynu nebo topném oleji a množství skla, který je kotel schopný roztavit závisí na typu a barvě taveného skla, celkovém tavicím výkonu pece, podílu střepů a na dalších parametrech.
Daří se nám splňovat požadavky a přání náročných investorů, mezi naše klienty paří společnosti z některých zemí západní Evropy, expandujeme i do Ruské federace a na Ukrajinu. Průmyslové kotle, které dodáváme, splňují veškeré technické a ekologické požadavky, při výrobě sázíme i na nejnovější trendy a inovace z oboru.

Pokud hledáte kvalitu, zajímejte se o průmyslové kotle od společnosti Teplotechna-Prima. Prohlédněte si naše internetové stránky, případně se za námi osobně dostavte, sídlíme v Teplicích.

Průmyslové pece, sklářské pece TeplicePrůmyslové pece TepliceSklářské pece TeplicePrůmyslové pece TepliceSklářské tavící pece TepliceOpravy a rekonstrukce vyzdívek pecí

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Žáruvzdorné vyzdívky pecí Teplice - kompletní servis, montáž, projektové návrhy

Žáruvzdorné vyzdívky pecí Teplice - kompletní servis, montáž, ...

Teplotechna - Prima se zabývá návrhy, realizací a montáží žáruvzdorných vyzdívek pro všechny průmyslové pece. Hlavní činnost firmy se věnuje výstavbě nových a opravě již stávajících sklářských pecí.

Teplotechna - Prima s.r.o.
Ocelové komíny Teplice - volně stojící, fasádní nebo vyvložkování původního komínu

Ocelové komíny Teplice - volně stojící, fasádní nebo vyvložkování ...

Ocelovými komíny od společnosti Teplotechna - Prima s.r.o. můžete vyřešit spalinové cesty pro veškeré kotle na plynná, pevná i kapalná paliva nebo pro odvody spalin z technologických procesů.

Teplotechna - Prima s.r.o.
Projektování, výroba a montáž ocelových konstrukcí Teplice - výrobní haly, skladové prostory

Projektování, výroba a montáž ocelových konstrukcí Teplice - výrobní ...

Potřebujete vyrobit, dodat, či namontovat ocelovou konstrukci do Vaší firmy? Společnost Teplotechna - Prima s.r.o. se může díky svým mnohaletým zkušenostem o vše postarat.

Teplotechna - Prima s.r.o.
Zateplení budov Teplice - zajistíme i technický dozor investora

Zateplení budov Teplice - zajistíme i technický dozor investora

Zateplení budov od Teplotechna - Prima Teplice je ideální řešení pro ty, kteří touží zhodnotit svoje bydlení a současně snížit náklady. Že nemáte tušení, na jakou firmu byste se měli obrátit? Izolační práce zajišťuje Primatep, která je dceřinou firmou společnosti Teplotechna – Prima. Kromě ...

Teplotechna - Prima s.r.o.
Výroba ocelové konstrukce s dlouholetými zkušenostmi

Výroba ocelové konstrukce s dlouholetými zkušenostmi

Žádají si podle vás zakázky na ocelové konstrukce individuální přístup? V takovém případě můžete vaši kartu vsadit na společnost Teplotechna – Prima, která vždy začíná důkladným prostudováním projektové dokumentace, konzultuje požadavky zákazníka, probírá všechny uskutečnitelné varianty řešení a až ...

Teplotechna - Prima s.r.o.
Sklářské tavicí pece pro profesionální použití - Teplice

Sklářské tavicí pece pro profesionální použití - Teplice

Shání vaše firma sklářské pece, které naplní vaše nejnáročnější požadavky? Pokud je tomu tak, obraťte se na společnost TEPLOTECHNA – PRIMA z Teplic, která tyto cíle dokáže naplnit. Naše firma dodává své sklářské tavicí pece a další produkty nejen v rámci České republiky, expedujeme je také do ...

Teplotechna - Prima s.r.o.
Izolační práce Teplice

Izolační práce Teplice

Společnost Teplotechna - Prima s.r.o. se zabývá se zabývá různorodými stavebními činnostmi od vypracování projektu až po realizaci staveb. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Teplotechna - Prima s.r.o.
Výroba ocelové konstrukce Teplice

Výroba ocelové konstrukce Teplice

Společnost Teplotechna - Prima s.r.o. se zabývá výrobou ocelových konstrukcí: - kompletní proces svařování je pod dohledem svařovacího dozoru. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Teplotechna - Prima s.r.o.
Žáruvzdorné vyzdívky pecí

Žáruvzdorné vyzdívky pecí

Společnost Teplotechna - Prima s.r.o. provádí opravy a rekonstrukce žáruvzdorných vyzdívek pecí. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Teplotechna - Prima s.r.o.
Teplice sklářské tavící pece

Teplice sklářské tavící pece

Nabízíme Vám výstavbu a projekci sklářských a průmyslových pecí. Naše produkty: - sklářské tavící pece - speciální sklářské pece - průmyslové pece - ocelocé konstrukce - ocelové komíny. Provádíme: - rekonstrukce a opravy žárotechnických výzdivek pecí - servis - poradenská a ...

Teplotechna - Prima s.r.o.