Microsite byla vložena dne:25.06.2014
ID microsite: 33475, počet zhlédnutí:  41
Zadavatelem microsite je firma

Primatep s.r.o.

Komínové systémy, kominické služby Teplice

O komíny je potřeba se náležitě starat, je důležité kontrolovat jejich znečištění a případný únik znečišťujících látek. Od toho je tu společnost Primatep, která nabízí veškeré služby a plný servis v oblasti komínových systémů.

Poskytujeme tyto kominické služby:

- montáže komínových systémů SCHIEDEL
- dodávání komínových dílů a vložkování
- kouřovody
- stavební činnost (opravy a údržby, zateplování, výkon TDI)
- čištění spalinových cest
- revize a kontroly spalinových cest
- měření zdrojů znečištění
- poradenská činnost (návrh spalinových cest, tahové výpočty…)
- údržba a správa nemovitostí

Jednou z nejdůležitějších kominických činností je čištění spalinových cest, tedy odstraňování tuhých částic sazí, které se běžným provozem uchycují na vnitřních stěnách spalinové cesty. Dále je velmi potřebná revize a kontrola spalinových cest, která se provádí při kolaudaci domu nebo bytu, při výměně spotřebiče, po havárii komína nebo při vyhoření sazí.

Podle zákona je každý vlastník, uživatel nebo správce objektu povinen provádět kontrolu a čištění spalinových cest a to v určitých lhůtách. Dále je povinností každého uživatele objektu snižovat vypouštění znečišťujících látek do ovzduší.

Pokud hledáte kvalitu a plný servis, pak je tu pro vás společnost Primatep. Komínové systémy a jejich údržba je pro dům velmi důležitá, proto ji nepodceňujte a sjednejte si s námi termín revize komínu. Kontaktujte nás nebo za námi přijďte osobně, máme sídlo v Teplicích.

Komínové systémy, kominické služby TepliceKomínové systémy, kominické služby TepliceKomínové systémy, kominické služby TepliceKomínové systémy, kominické služby TepliceKomínové systémy, kominické služby TepliceKomínové systémy, kominické služby Teplice

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Výstavba rodinných domů a bytů Teplice -  kompletní stavební řešení od projektu až po realizaci

Výstavba rodinných domů a bytů Teplice - kompletní stavební řešení od ...

Teplická společnost Primatep s.r.o. nabízí komplexní řešení ve stavební činnosti - stavební práce, opravy, údržba. Stavíme rodinné domy, zajišťujeme výstavbu bytů a průmyslových objektů.

Primatep s.r.o.
Zateplení budov - snížení energetické náročnosti a zhodnocení nemovitosti

Zateplení budov - snížení energetické náročnosti a zhodnocení ...

Zateplením se snižuje energetická náročnost budov a také se zvyšuje komfort bydlení, což ocení především lidé z bytů, současně ale také majitelé domů.

Primatep s.r.o.
Stavba komínů Teplice - kompletní řešení od projektu až po samotnou realizaci

Stavba komínů Teplice - kompletní řešení od projektu až po samotnou ...

Primatep s.r.o. zajišťuje dodávku a montáže komínů. Na výběr je vyvložkování stávajícího komínu nebo úplně nový komín a to buď vnitřní nebo venkovní umístěný podél fasády.

Primatep s.r.o.
Čištění spalinových cest Teplice, odstraňování sazí z komína

Čištění spalinových cest Teplice, odstraňování sazí z komína

Společnost Primatep s.r.o. z Teplic provádí čištění spalinových cest. Po pojmem čištění spalinových cest si vybavíme odstraňování tuhých částic (sazí), které se v průběhu provozu přichytili na stěnách komína. Zajišťujeme jednorázovou i pravidelnou údržbu, revize i kontroly spalinových ...

Primatep s.r.o.
Opravy, údržby, zateplení a další stavební práce Teplice

Opravy, údržby, zateplení a další stavební práce Teplice

Rekonstruujete? Chcete udržovat objekt v dobrém stavu? Chcete zateplit dům? O veškeré průmyslové i občanské stavební činnosti se může v okolí Teplic postarat firma Primatep s.r.o., která má s těmito úkony více jak patnáctileté zkušenosti. Nabídka firmy zahrnuje tyto stavební činnosti: ...

Primatep s.r.o.
Ubytování, penzion Česká Kamenice

Ubytování, penzion Česká Kamenice

Nabízíme Vám ubytování v penzionu Kamzík, který leží na úpatí hory Studenec v obci Studený. Pokoje jsou po rekonstrukci a jsou vybaveny: - Wc - koupelna - TV, Sat - Wifi síť. Kapacita je 85 lůžek. Ubytování v 1, 2,3 lůžkových pokojích a 4,5,6, lůžkových studiích Ve vlastní ...

Primatep s.r.o.