Microsite byla topována dne:08.02.2016
ID microsite: 33461, počet zhlédnutí:  112
Zadavatelem microsite je firma

HS UMFORMTECHNIK s.r.o.

Výroba autodílů, Chomutov

Pohybujete se v oblasti výroby automobilů? Hledáte schopného výrobce dílů pro automobilový průmysl a chcete kvalitu za dostupnou cenu? Pak vsaďte na společnost HS UMFORMTECHNIK. Naší partnerskou firmou je německá společnost Hubert Schlieckmann GmbH, která se dlouhodobě zabývá lisováním ocelových plechových částí.

Specializujeme se na výrobu, sváření a montáž těchto autodílů:

- lisování částí karoserie osobních vozů
- výlisky z lehkých kovů, nerezu a oceli
- ocelové plechové díly sedadel
- nosné a výfukové systémy
- olejové vany
- komponenty pro okna
-mechanismy pro stahování střechy u vozů Cabrio

Dále nabízíme možnost odmašťování kovových autodílů v mycí lince. Specializujeme se také na 3D měřící zařízení METROLOG XG, který podporuje modely CATIA, IGES, VDA a další. Nabízíme měření podle CAD modelu i podle výkresů. Protokoly zpracováváme podle požadavků s možností statistického vyhodnocení.

HS UMFORMTECHNIK nabízí kvalitní autodíly a výrobky pro automobilový průmysl, potvrzené dlouholetými zkušenostmi a certifikací. Mezi naše dlouhodobé klienty patří několik mezinárodních společností, například Miele, Dura, Intier, Küster, Novem a další. Přidejte se do řady našich spokojených zákazníků i vy. Prohlédněte si naše internetové stránky a kontaktujte nás, sídlíme v Chomutově.

Hydraulické lisy pro výrobu autodílů3D – měřící zařízení pro výrobu autodílůMechanické lisy - Excentrické pro výrobu autodílůMycí linka – ROLL pro výrobu autodílůVýroba autodílůVýroba lisovaní ocelových plechových výlisků

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Lisované ocelové plechy pro automobilový průmysl i další odvětví

Lisované ocelové plechy pro automobilový průmysl i další odvětví

Lisované ocelové plechy vyrábí naše firma HS Umformtechnik s dlouholetou tradicí. Zabezpečujeme výrobu součástí lisováním za studena z ocelového, nerezového a hliníkového plechu. Naše lisované ocelové plechy mají mimo jiné využití převážně v automobilového průmyslu, a to zejména v oblasti výroby ...

HS UMFORMTECHNIK s.r.o.
Lisované ocelové výlisky Chomutov, pro automobilový průmysl

Lisované ocelové výlisky Chomutov, pro automobilový průmysl

Lisované ocelové plechové výlisky vyrábíme v Chomutově především pro automobilový průmysl. Součástky jsou vyráběné lisováním za studena z ocelových, hliníkových a nerezových plechů. Plníme přání zákazníků a vyrábíme součástky ke karosérii, stahovací střeše auta, k sedacím elementům a nosným a ...

HS UMFORMTECHNIK s.r.o.
Výroba plechové výlisky Chomutov

Výroba plechové výlisky Chomutov

Nabízíme Vám výrobu lisovaných ocelových plechových výlisků. Naše výrobky: - plechové výlisky, lisované za studena na hydraulických a mechanických lisech- Provádíme: - 3D měření na stroji ZEISS MC850 3D CNC. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

HS UMFORMTECHNIK s.r.o.
Odmašťování kovových dílů Chomutov

Odmašťování kovových dílů Chomutov

Společnost HS UMFORMTECHNIK s.r.o. nabízí možnost odmašťování kovových dílů v mycí lince. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

HS UMFORMTECHNIK s.r.o.