Microsite byla topována dne:22.03.2016
ID microsite: 33185, počet zhlédnutí:  469
Zadavatelem microsite je firma

Pohřebnictví Otakar Svoboda

Pohřební služba, obřadní síň - důstojné poslední rozloučení s vašimi blízkými

Pohřebnictví Otakar Svoboda v Konici v okrese Prostějov vám pomůže zajistit důstojné poslední rozloučení s vašimi zesnulými blízkými.

Pomůžeme vám nejen se zařízením pohřební síně, smutečního obřadu či převozem zesnulého, ale také s vyřízením všech formalit a dalších náležitostí spojených s touto smutnou událostí. K dispozici máme obřadní síň v Konici nacházející se na městském hřbitově, kam se s vašimi drahými zesnulými může přijít rozloučit až sto osob. Poslední rozloučení se zde mohou konat i v sobotu.

V rámci našich služeb nabízíme zařízení těchto náležitostí:

- pohřeb
- smuteční obřad
- převoz zesnulého
- vyřízení úmrtního listu
- tisk parte
- přeprava zesnulých po celé České republice
- pohřby do hrobů a hrobek
- pohřby žehem s obřadem i bez něj
- vazby věnců a kytic
- živá hudba
- úpravy hrobů
- pohřební hostiny

Víme, jak těžké je vyrovnat se se ztrátou někoho blízkého, proto se vám snažíme zařizování pohřbu maximálně ulehčit a co nejvíce záležitostí vyřídit za vás, avšak zcela podle vašich přání. Vyřizujeme také pohřby v soukromí vašeho domova. Vše, co od vás pro vyřízení pohřbu potřebujeme, je oděv pro zesnulého, rodný nebo oddací list a občanský průkaz. Ručíme vám za to, že díky naší pomoci proběhne celý pohřeb zcela bez problémů a podle vašich představ. Snad vám naše služby alespoň trochu ulehčí od starostí a smutku, jež v takové době prožíváte.

obřadní síň Konicepohřební služba Prostějov

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Pohřeb, smuteční obřad pro zajištění důstojného rozloučení

Pohřeb, smuteční obřad pro zajištění důstojného rozloučení

Ztráta blízké osoby je smutná a bolestivá. V těchto těžkých chvílích je zde pro vás Pohřebnictví Otakar Svoboda, kde vám pomohou zajistit převoz zesnulých, pohřeb i smuteční obřad.

Pohřebnictví Otakar Svoboda
Zajištění smutečního obřadu, pohřbu

Zajištění smutečního obřadu, pohřbu

Chcete-li pomoci se zajištěním smutečního obřadu nebo pohřbu, pak se obraťte na pohřební službu Otakar Svoboda v Konici nedaleko Prostějova.

Pohřebnictví Otakar Svoboda
Pohřební služba, poslední rozloučení s Vaším zesnulým Konice, Prostějov

Pohřební služba, poslední rozloučení s Vaším zesnulým Konice, Prostějov

Pohřebnictví, pohřební služba Otakara Svobody Vám zajistí důstojné poslední rozloučení s Vaším zesnulým. Komplexní služby: - zajištění pohřbu - smuteční obřad - převoz zesnulých - pohřební služby dle přání zákazníka - tisk parte - přeprava zesnulých po celé ČR - sjednání autobusové ...

Pohřebnictví Otakar Svoboda
Pohřební služba, pohřebnictví, převoz zesnulých, smuteční obřad, tisk parte Konice

Pohřební služba, pohřebnictví, převoz zesnulých, smuteční obřad, tisk ...

Pohřebnictví Otakary Svobody Vám pomůže s vyřízením veškerých náležitostí souvisejících s úmrtím člověka. Pohřebnictví, pohřební služba Otakar Svoboda nabízí: - pohřební služby dle přání zákazníka - vyřízení pohřbu doma u zákazníka - smuteční obřad - převoz zesnulých - vyřízení umrtního ...

Pohřebnictví Otakar Svoboda