Microsite byla topována dne:08.02.2016
ID microsite: 33100, počet zhlédnutí:  228
Zadavatelem microsite je firma

Hotel JEZERKA s.r.o. Kongresy a školení Seč

Letní dovolená v ČR – Hotel Jezerka Seč

Chystáte se v létě strávit dovolenou v ČR, ale stále nevíte kam přesně vyrazit? Chcete si o prázdninách hlavně odpočinout a zároveň chcete být v příjemném prostředí? Pak se vydejte na letní dovolenou do Hotelu Jezerka Seč!

Hotel Jezerka Seč se nachází v nádherném prostředí CHKO Železné hory v blízkosti Sečské přehrady asi 100 km od Prahy. Při tomto pobytu tak skvěle zkombinujete procházky v překrásné krajině Železných hor s koupáním v přehradě Seč. Zároveň můžete využít některé z našich wellness služeb, na které se v hotelu specializujeme:

- finská sauna
- tropická sauna
- infrakabina
- masáže
- venkovní a vnitřní vířivka
- solárium

Kromě široké nabídky wellness služeb nabízíme pro naše návštěvníky i další atrakce. V areálu hotelu se nachází krytý i venkovní bazén, fitness, bowling, squash i golfový trenažér. Milovníci adrenalinu se mohou pobavit na laserové střelnici nebo horolezecké stěně.

Hotel Jezerka je vynikající volbou pro letní dovolenou v ČR s dětmi. Součástí hotelu je vnitřní dětský koutek a venkovní dětské hřiště, kde děti potěší velké pískoviště, houpačka i skluzavka. Radost vašim dětem udělá i brouzdaliště a vnitřní bazén s vířivkou, které jsou pro ně připraveny v areálu hotelu.

Součástí pobytu je i bohatý animační program plný soutěží, her a sportovních aktivit. V odpoledních hodinách pohlídáme a zabavíme vaše nejmenší při programu pro děti.
Letní dovolená u nás je ideální, i pokud jste milovníci přírody a hradů a zámků. V okolí našeho hotelu se v nádherném prostředí Železných hor nachází například tyto pamětihodnosti:

- zřícenina hradu Oheb
- zámek Žleby
- hrad Kunětická hora.

Pokud jste i vy nadšenci aktivní dovolené a následného zaslouženého odpočinku, neváhejte a objednejte si pobyt v Hotelu Jezerka u Sečské přehrady. Prožijete nádhernou letní dovolenou v ČR a poznáte kus naší překrásné země – CHKO Železné hory.

Letní dovolená v ČR – Hotel Jezerka SečLetní dovolená v ČR - SečHotel Jezerka SečDovolená first minut, SečDovolená v Hotelu Jezerka SečLetní dovolená Hotel Jezerka Seč

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Sauny a masáže v prostředí Wellness & Spa v Kongres Hotelu Jezerka poblíž Pardubic

Sauny a masáže v prostředí Wellness & Spa v Kongres Hotelu Jezerka ...

Nejen finské sauny a uvolňující masáže má v nabídce jedno z největších a nejluxusnějších Wellness & Spa center v Kongres Hotelu Jezerka nedaleko Pardubic

Hotel JEZERKA s.r.o. Kongresy a školení Seč
Welnes pobyty Pardubice - nejmodernější Wellness & Spa center v České republice

Welnes pobyty Pardubice - nejmodernější Wellness & Spa center v České ...

Hotel JEZERKA s.r.o. nabízí welnes pobyty v jednom v nejmodernějších Wellness & Spa center v ČR. Hotel se nachází nedaleko Pardubic. Spojte své pracovní povinnosti se zábavou.

Hotel JEZERKA s.r.o. Kongresy a školení Seč
Kongresy a školení Pardubice - kombinace práce a aktivního odpočinku i relaxace

Kongresy a školení Pardubice - kombinace práce a aktivního odpočinku i ...

Potřebujete uspořádat kongres či školení v okolí Pardubic. Obraťte se na Hotel JEZERKA s.r.o., kde můžete spojit pracovní činnost, aktivní odpočinek i relaxace.

Hotel JEZERKA s.r.o. Kongresy a školení Seč
Wellness pobyty Chrudim – kvalitní odpočinek v nejmodernějším Spa centru

Wellness pobyty Chrudim – kvalitní odpočinek v nejmodernějším Spa centru

Užijte si nejmodernější wellness a SPA centrum v hotelu Jezerka v okrese Chrudim.n Velké odpočinkové centrum obsahuje sedm saun, tři relaxační a ochlazovací bazény, vířivky a masážní prostory.

Hotel JEZERKA s.r.o. Kongresy a školení Seč
Ubytování, restaurace, wellness, kongresy nebo firemní akce v hotelu Jezerka Chrudim

Ubytování, restaurace, wellness, kongresy nebo firemní akce v hotelu ...

Aktivní odpočinek nebo relaxaci Vám v okrese Chrudim nabídne kongresový hotel Jezerka. Hotel je vybaven vnitřními a venkovními bazény či moderním wellness.

Hotel JEZERKA s.r.o. Kongresy a školení Seč
Pronájem sálů Chrudim - prostory pro pořádání kongresů, konferencí a školení

Pronájem sálů Chrudim - prostory pro pořádání kongresů, konferencí a ...

Pronajímáme sály pro kongresy a konference v hotelu JEZERKA v Chrudimi. Máme připraven kongresový, velký i malý sál. Všechny prostory je možné využít na školení, kurzy nebo kongresy a konference.

Hotel JEZERKA s.r.o. Kongresy a školení Seč
Kongresový hotel s moderním wellness Chrudim - za prací i odpočinkem

Kongresový hotel s moderním wellness Chrudim - za prací i odpočinkem

V kongresovém hotelu Jezerka najdete ubytování i wellness centrum. Pokud chcete mít klid na relaxaci, práci a strávit čas v prostředí krásné krajiny, pak tento hotel je jasnou volbou.

Hotel JEZERKA s.r.o. Kongresy a školení Seč