Microsite byla topována dne:02.06.2017
ID microsite: 33077, počet zhlédnutí:  918
Zadavatelem microsite je firma

PRIMA PACK s.r.o.

Jednorázové plastové obaly na potraviny - pro restaurace, fastfoody a i na koncerty

Pro balení jídla a pití s sebou v restauracích, fastfoodech, bufetech nebo třeba i pro podávání jídla na koncertech jsou určené jednorázové plastové obaly Olomoucké společnosti Prima Pack.

Sortiment námi nabízených jednorázových obalů pro potravinářství a rychlé občerstvení se neustále rozšiřuje, neboť společnost Prima Pack se snaží držet krok s novými trendy v tomto oboru. Snažíme se pro Vás u výrobců nakupovat obaly s optimálním poměrem ceny a užitné hodnoty, ale nepreferujeme nízkou cenu obalu za každou cenu. Užitná hodnota obalu je u nás na prvém místě. Odolnost, praktičnost a moderní vzhled - to jsou charakteristiky jednorázového plastového nádobí společnosti Prima Pack, které určitě oceníte.

Společnost Prima Pack nabízí velkoobchodní prodej těchto typů produktů:

- obaly na potraviny
- jednorázové plastové nádobí
- nápojové kelímky
- jednorázové talíře plastové i papírové
- plastové mušle na hranolky
- jednorázové tácky a plastové příbory
- menu boxy, hamburger boxy, či lunch boxy z pěnového polystyrenu.
- krabice na pizzu, krabice na dorty, krabice na zákusky
- kelímky na horké nápoje z pěnového polystyrenu
- grilovací tácky z hliníku
- plastové obaly s pojistkou i bez pojistky.

Při velkých objednávkách máte také skvělou možnost nechat si některé z jednorázových plastových obalů na potraviny či nádobí z našeho sortimentu nechat potisknout podle vlastních přání a vytvořit si tak i lákavou reklamu.

Jednorázové plastové obaly na potraviny OlomoucPlastové obaly na potraviny OlomoucJednorázové plastové obaly na potraviny pro restaurace OlomoucJednorázové plastové obaly na potraviny na koncerty OlomoucJednorázové plastové obaly na potraviny pro fastfoody Olomouc

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Termo pohárky, kelímky na kávu, čaj nebo punč - vychutnejte si své oblíbené nápoje vždy teplé

Termo pohárky, kelímky na kávu, čaj nebo punč - vychutnejte si své ...

Termo kelímky a pohárky na kávu, čaj nebo lahodný punč zakoupíte u firmy PRIMA PACK s.r.o. v Olomouci. Vybrat si můžete z krásných a originálních vzorů! Vychutnejte si své oblíbené nápoje vždy teplé.

PRIMA PACK s.r.o.
Plastové obaly na potraviny pro rychlé občerstvení

Plastové obaly na potraviny pro rychlé občerstvení

Pokud potřebujete zakoupit plastové obaly na potraviny pro rychlé občerstvení do bufetu nebo kiosku, pak oslovte Olomouckou firmu PRIMA PACK, která se zaměřuje na výrobu kvalitních plastových obalů.

PRIMA PACK s.r.o.
Menuboxy, lunchboxy, hamburger boxy pro gastro provozy a restaurace

Menuboxy, lunchboxy, hamburger boxy pro gastro provozy a restaurace

Jednorázové menuboxy, lunchboxy a hamburger boxy jsou ideálním pomocníkem pro rozvoz potravin a hotových jídel - nejen gastro provozy a restaurace si tyto boxy pořídí ve firmě PRIMA PACK v Olomouci.

PRIMA PACK s.r.o.
Jednorázové papírové tácky, misky, vaničky, talíře pro potravinářské výrobky

Jednorázové papírové tácky, misky, vaničky, talíře pro potravinářské ...

Jednorázové papírové tácky, misky, vaničky i talíře jsou vhodnou volbou pro rychlé občerstvení - firma PRIMA PACK vám nabídne široký sortiment potravinářských obalů dle vaší potřeby.

PRIMA PACK s.r.o.
Praktické jednorázové nádobí, boxy na jídlo, příbory

Praktické jednorázové nádobí, boxy na jídlo, příbory

Jednorázové nádobí od firmy PRIMA PACK v Olomouci vám ušetří čas i spoustu práce. Je praktické především pro pořádání oslav nebo pro bufety - u nás seženete vše od boxů na jídlo, příborů i talířů.

PRIMA PACK s.r.o.
Výprodej kelímků, plastových obalů na potraviny Olomouc

Výprodej kelímků, plastových obalů na potraviny Olomouc

Firma PRIMA PACK s.r.o. prodává obalový materiál na potraviny a jednorázové plastové obaly určené pro potravinářské výrobky. Za výprodejní ceny nabízí nadlimitní zásoby plastových obalů. Vyberte si za výhodné ceny zboží z nadlimitních nebo starších skladových zásob: - pohárek 0,3 L. (12 oz.) ...

PRIMA PACK s.r.o.
Výprodej plastové potravinářské obaly Olomouc

Výprodej plastové potravinářské obaly Olomouc

Společnost PRIMA PACK s.r.o. nabízí nadlimitní zásoby plastových obalů za výprodejní ceny. Firma PRIMA PACK s.r.o., která se zabývá prodejem jednorázových plastových potravinářských obalů, nyní poskytuje za výhodné ceny zboží z nadlimitních nebo starších skladových zásob. Výprodej plastových ...

PRIMA PACK s.r.o.
Potravinářské obaly, jednorázové  plastové nádobí Olomouc

Potravinářské obaly, jednorázové plastové nádobí Olomouc

Sháníte obaly na potraviny? Společnost PRIMA PACK s.r.o. se zabývá prodejem jednorázových plastových obalů pro potravinářské výrobky: - potravinářské obaly - jednorázové plastové nádobí - jednorázové plastové i papírové talíře - nápojové kelímky - grilovací tácky - plastové příbory ...

PRIMA PACK s.r.o.