Microsite byla topována dne:12.08.2016
ID microsite: 33061, počet zhlédnutí:  129
Zadavatelem microsite je firma

AGROGEN, s.r.o. Šlechtitelská stanice

Výroba, prodej, šlechtění osiva, šlechtitelská stanice, prodej stromků Třebíč

Šlechtitelská stanice, prodej, šlechtění osiva, prodej ovocných stromků, travní, jetelotravní směsi, bio-osivo dodává firma AGROGEN, s.r.o., z okresu Třebíč.

šlechtitelská stanice Slavice -Třebíč

Hledáte-li šlechtitelskou stanici na Vysočině pak neváhejte a oslovte nás. Naše firma AGROGEN, spol. s r.o., se zabývá šlechtěním, výrobou a dodávkou různých druhů a odrůd uznaných osiv. Provádíme šlechtění a udržování odrůd polních plodin, pícnin a léčivých rostlin. Nyní prodáváme také bio-osivo jetele lučního SUEZ, a vyšlechtili jsme novou odrůdu Tritikale ozimého. Můžete nás navštívit na provozovnách v Želešicích, Slavicích a obchodním středisku v Troubsku. Mícháme, vyrábíme a prodáváme také travní a jetelotravní směsi, osivo, a také ovocné stromky. Prodej i velkoprodej osiv a travních směsí probíhá ve Slavicích, v Troubsku i Želešicích. Pokud plánujete odběr většího balení, je nutné si to domluvit předem.

Více informací na webových stránkách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Šlechtitelská stanice, šlechtění, prodej osiva, specialista na osivo Třebíč

Šlechtitelská stanice, šlechtění, prodej osiva, specialista na osivo ...

Specialista na šlechtění, výrobu a prodej různých druhů a odrůd uznaných osiv, to je společnost AGROGEN, spol. s r.o., šlechtitelská stanice.

AGROGEN, s.r.o. Šlechtitelská stanice
Šlechtění osiva, šlechtitelská stanice Třebíč

Šlechtění osiva, šlechtitelská stanice Třebíč

Společnost AGROGEN, spol. s r.o., se zabývá šlechtěním, výrobou a prodejem různých druhů a odrůd, uznaných osiv. Šlechtění, výroba a prodej různých druhů a odrůd. Zajistíme míchání, výroba, prodej travní a jetelotravní směsi dle vlastních receptů. Naše firma je členem ČMŠSA (ČESKOMORAVSKÁ ...

AGROGEN, s.r.o. Šlechtitelská stanice