Microsite byla topována dne:13.02.2015
ID microsite: 32918, počet zhlédnutí:  261
Zadavatelem microsite je firma

Solární studio Reneta Havířov

Solárium Havířov, akce na permanentky do solárka

Solárium HavířovPermanentky do solárka HavířovSolárko Havířov

Solárium Reneta v Havířově Vám přináší AKCI na permanentky do solárka. Nečekejte na léto a buďte krásně opálení i v zimě! A jak toho dosáhnout?

Nejlepším řešením je pro Vás návštěva solárního studia Reneta v Havířově, kde se o Vás postará vstřícný a příjemný personál. Na 100% funkčních a bezpečných strojích Vám nabídne zdravé a dlouhodobé opálení, které Vám budou všichni závidět.
Pro klienty jsou navíc připraveny slevy a akce v podobě výhodných permanentek např. v podobě 1000, -Kč + 1000, -Kč zdarma.

Přijďte si vyzkoušet naše solária, získáného opálení nebudete litovat. Těšíme se na Vaši návštěvu!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Bezpečné opalování v solárním studiu Havířov

Bezpečné opalování v solárním studiu Havířov

Bezpečné opalování Vám zajistí solární studio RENETA v Havířově, které Vás nadchne nejen svým vybavením, díky kterému se pro Vás stane opalování odpočinkovým okamžikem, ale také svými výhodnými cenami. V našem soláriu máte k dispozici stroj: - vertikální TURBO, pokud neradi ležíte, - ...

Solární studio Reneta Havířov
Sleva na permanentky do solárního studia Havířov

Sleva na permanentky do solárního studia Havířov

Slevu na permanentky do solárního studia Reneta v Havířově nyní jednoduše můžete získat a využít třeba jako dárek pro Vaše blízké. Naše solární studio nabízí solária, které jsou opravdu kvalitní a bezpečné. Náš personál Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy. Neváhejte a využijte jedinečné ...

Solární studio Reneta Havířov