Microsite byla vložena dne:29.04.2014
ID microsite: 32622, počet zhlédnutí:  17
Zadavatelem microsite je firma

ZMES, s. r. o.

Elektroinstalační práce, elektroinstalace Jihlava

Elektroinstalační práce, elektroinstalace JihlavaElektroinstalační práce, elektroinstalace JihlavaElektroinstalační práce, elektroinstalace Jihlava

Naše společnost ZEMS - Západomoravská elektromontážní společnost, spol. s r.o., pobočka Jihlava, nabízí kompletní služby v oblasti elektroinstalačních prací a elektromontáží.

Elektromontážní práce realizujeme v oblasti kabelových a venkovních rozvodů - NN, VN, VO, MR včetně distribučních trafostanic.

Práce zajišťujeme pro společnosti E.ON Česká republika s.r.o., ČEZ a.s., města i obce, i soukromé subjekty.

Zajistíme výstavbu nových elektrických vedení i opravy a revize stávajících.

Realizujeme také projekci elektrických zařízení a projektovou činnost ve výstavbě v oblasti NN, VN, VO a distribučních trafostanic.

Naše služby můžete využít v každém koutě České republiky.

Více informací a kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách nebo navštivte naši jihlavskou pobočku na ulici Na Bělidle.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Montáže a opravy elektroinstalací, elektromontážní práce Jihlava

Montáže a opravy elektroinstalací, elektromontážní práce Jihlava

Jste z Jihlavy a okolí a potřebujete namontovat nebo opravit elektroinstalaci ať už v doma nebo v průmyslovém objektu? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Provádíme montáže nových i rekonstrukce a opravy stávajících elektroinstalací. Nabízíme kompletní elektoinstalační práce, elektromontáže, ...

ZMES, s. r. o.