Microsite byla topována dne:03.05.2016
ID microsite: 32592, počet zhlédnutí:  965
Zadavatelem microsite je firma

ELPACK, s.r.o.

Plastové, skleněné obaly pro farmaceutický, chemický a potravinářský průmysl Brno

Prodej, dodávka skleněné obaly pro farmacii, chemii, potravinářství. Láhve z plastu a skla, dózy, uzávěry, zátky a další dodává firma ELPACK, s.r.o., z Brna.

ELPACK, s.r.o. BrnoPlastové, skleněné obaly pro farmaceutický průmysl, BrnoObaly pro chemický a potravinářský průmysl Brno

Sháníte-li plastové nebo skleněné obaly pro farmacii, chemii nebo pro potravinářství, pak neváhejte a obraťte se na naši firmu ELPACK, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a dodávkou obalových materiálů. Tyto materiály jsou vyrobeny ze skla i z plastů, jsou vhodné pro použití ve farmacii, v potravinářství nebo chemii či kosmetice.

V našem katalogu máte na výběr lahví z plastu nebo skla, najdete u nás injekční a infusní lahve, dózy ze skla i plastu, různé uzávěry, pertle, zátky a další. Co se týká námi dodávaného zboží, více informací je na našich webových stránkách.

Neváhejte a kontaktujte nás.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Prodej skleněných, plastových obalových materiálů - lahvičky, ampule, lahve, dózy Brno

Prodej skleněných, plastových obalových materiálů - lahvičky, ampule, ...

Hledáte dodavatele obalových materiálů pro farmacii či jiný obor? V tom případě neváhejte a obraťte se na nás. Naše společnost ELPACK, s.r.o., působí v Brně. V tomto oboru jsme na trhu již dlouhodobě. Jsme specialisté na dodávku obalových materiálů ze skla a z plastů. Dále v našem sortimentu ...

ELPACK, s.r.o.
Lahvička na tinktury, kapky, oleje, esence, roztoky pro farmacii

Lahvička na tinktury, kapky, oleje, esence, roztoky pro farmacii

Sháníte do Vaší firmy lahvičky, kapátka nebo uzávěry? Potom neváhejte a obraťte se na nás. ELPACK, s.r.o., je firma sídlící v Brně, a zabývá se dodávkami obalového materiálu ze skla a plastu. Naše výrobky jsou nejvíce využívány převážně ve farmacii, v kosmetice, chemii, potravinářském průmyslu a ...

ELPACK, s.r.o.
Dózy a láhve s uzávěry

Dózy a láhve s uzávěry

Dózy z plastu se šroubovacím uzávěrem nabízíme v objemech od 5g do 500g. Najdete u nás také láhve ze skla, plastů s uzávěry. Vhodné pro farmacii, potraviny, chemii i kosmetiku.

ELPACK, s.r.o.
Širokohrdlé láhve

Širokohrdlé láhve

Širokohrdlé láhve / RD hnědé nebo čiré sklo. Objemy od 30ml 50ml 75ml 100ml 150ml 250ml 300ml 500ml 1000ml . Uzávěr s pěnovou vložkou.

ELPACK, s.r.o.
Obalové materiály ze skla a z plastů - lahve, uzávěry, ampule

Obalové materiály ze skla a z plastů - lahve, uzávěry, ampule

Naše firma ELPACK, s.r.o., se nachází v Brně. Firma je na trhu již od roku 1998. Nabízíme Vám obalové materiály ze skla a z plastů. Prodáváme hlavně lahve, vaky, dózy, uzávěry a kelímky, které nachází využití převážně ve farmacii, v kosmetice, ale také v potravinářské a chemické výrobě. Dodáváme ...

ELPACK, s.r.o.
Obalový materiál ze skla, plastový obalový materiál, láhve, zátky, uzávěry Brno

Obalový materiál ze skla, plastový obalový materiál, láhve, zátky, ...

Firma ELPACK, s.r.o., má sídlo v Brně, a je na trhu již od roku 1998. Nabízí prodej obalových materiálů ze skla a z plastu. Obalový materiál lze použít ve farmacii, potravinářství, chemii i v kosmetické výrobě. Náš sortiment- Lahve z hutního skla, širokohrdlé lahve, sklo na krémy a masti, injekční ...

ELPACK, s.r.o.
Lékovky ze skla Brno

Lékovky ze skla Brno

Nabízíme lékovky z hnědého skla různých objemů. Nabízíme také širokohrdlé láhve vhodné pro farmaceutický i chemický průmysl.Ke všem lahvím jsou k dispozici různé typy uzávěrů.

ELPACK, s.r.o.
Injekční a infuzní láhve

Injekční a infuzní láhve

Nabídka: Injekční a infuzní láhve ze skla a plastu. k uzavření různé druhy pertlovacích uzávěrů a gumových zátek.

ELPACK, s.r.o.
Lahvička 100 ml  GL18

Lahvička 100 ml GL18

AKČNÍ NABÍDKA ! Lahvička 100 ml GL 18 sklo hnědá Cena za 1 kus : 3,85 Kč ( bez bez DPH ) Minimální odběr : 1000 kusů Nabídka platí pouze do vyprodaní zásob .

ELPACK, s.r.o.
AKCE Lahvičky 100ml GL18

AKCE Lahvičky 100ml GL18

Nabízíme 100ml GL 18 lahvičky z hnědého skla. Množství : do 5170 kusů Vhodné pro farmaceutickou výrobu Certifikáty jsou součástí dodávky.

ELPACK, s.r.o.
Lahve a uzávěry

Lahve a uzávěry

Nabízíme láhve ze skla i z plastů a různé typy uzávěrů. Vhodné pro výrobu kapek, olejů, esencí, extraktů, atd. Certifikáty pro farmacii, chemii i potravinářský průmysl.

ELPACK, s.r.o.
Lahve a uzávěry

Lahve a uzávěry

Nabízíme lahve z hnědého skla se šroubovacím uzávěrem GL18, PP28 a různé typy uzávěru. Láhve jsou vhodné pro farmaceutickou, potravinářskou a chemickou výrobu.

ELPACK, s.r.o.