Zadavatelem microsite je firma SFS Group CZ s.r.o. GESIPA Division Riveting


Nýty, nýtovací přístroje, nýtovací nářadí, prodej, dodávka Brno

Prodej, dodávka - nýty, nýtovací přístroje, nýtovací nářadí, ruční nýtovací nářadí, ruční nýtovací kleště na trhací nýty zakoupíte od firmy SFS Group CZ s.r.o., z Brna.Hledáte-li firmu zabývající se výrobou a dodávkou nýtovací techniky, pak neváhejte a vyzkoušejte nás.

Naše společnost SFS Group CZ s.r.o., působí v Brně a je dceřinná společnost německé firmy GESIPA Walldorf. V České republice jsme dodavatelem ruční, aku a pneumaticko-hydraulické nýtovací nářadí, nýty a nýtovací matice.

Prodáváme nýtovací nářadí - Accubird, Powerbird, Taurus, trhací nýty, nýtovací matice.

Ruční nýtovací nářadí, ruční nýtovací kleště na trhací nýty, nůžkové a pákové nýtovací přístroje na trhací nýty, ruční přístroje na nýtovací matice. Akumulátorové nýtovácí nářadí, elektromechanické přístroje na trhací nýty. Neváhejte a obraťte se na nás, věříme, že budete spokojeni.

Více informací najdete na webových stránkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Trhací nýty PolyGrip, nýtovací technologie, trhací nýty z různých materiálů - dodávka, prodej

Trhací nýty PolyGrip, nýtovací technologie, trhací nýty z různých materiálů - dodávka, prodej

Dodávka, prodej trhací nýty PolyGrip®, nýtovací technologie, trhací nýty z různých materiálů dodává firma SFS Group CZ s.r.o., která působí v Brně.


Prodej, dodávka nýty, nýtovací nářadí, nýtovací technika  Accubird

Prodej, dodávka nýty, nýtovací nářadí, nýtovací technika Accubird

Prodej a dodávka nýty, nýtovací nářadí od firmy SFS Group CZ s.r.o. je Váš partner pro Českou republiku a Slovensko. Záruční i pozáruční servis.


Nýtovací automaty - velkosériové nýtování pro průmysl a automotive, dodávka, prodej

Nýtovací automaty - velkosériové nýtování pro průmysl a automotive, dodávka, prodej

Dodavatel, prodej všechny typů nýtovacích automatů s využitím v průmyslu a automotive. Plně automatické zařízení pro nýtování trhacích nýtů nabízí firma SFS Group CZ s.r.o.
>
>
>