Microsite byla smazána dne: 08.09.2016

ID microsite: 32430, počet zhlédnutí:  378
Zadavatelem microsite je firma

Zlatnictví a svatební salon ADONIS

Dokonalé svatební šaty pro váš nejdůležitější den v životě

Nejdůležitější den v životě každé ženy je ten svatební. Proto musí nevěsty vypadat dokonale a k tomu je potřeba vybrat dokonalé svatební šaty. Takové najdete ve Zlatnictví a svatebním salonu ADONIS.

Jak poznáte dokonalé svatební šaty? Říká se, že vám musí jako první padnout do oka. To znamená, že jsou v přesně takovém stylu, který zbožňujete. Jenže perfektní styl šatů ještě neznamená, že jsou to ty dokonalé svatební šaty přesně pro vás. Druhá podmínka pro dokonalé svatební šaty je, že vám perfektně padnou. I tomu se dá napomoci díky zapošití přesně podle křivek vašeho těla. V Zlatnictví a svatebním salonu ADONIS najdete pestrý výběr svatebních šatů tradičních i netradičních. U nás najdete různé střihy i barvy. Nerozhodné nevěsty nemusí zoufat, společně vybereme svatební šaty, které vám perfektně sednou.

Zlatnictví a svatební salon ADONIS vyhoví všem vašim představám. A ještě na svatebních šatech ušetříte! Cena půjčovného totiž zahrnuje i úpravu svatebních šatů na míru. Ušetřit však můžete ještě více! Nabízíme totiž výprodeje svatebních šatů z loňské kolekce. U nás si zkrátka vybere každá budoucí nevěsta. Nejsou to však jen svatební šaty, které dělají dokonalou nevěstu. Je potřeba vybrat si i dokonalé doplňky. Zlatnictví a svatební salon ADONIS proto nabízí i:

- závoje (krátké, dlouhé, prošívané stříbrnou nití a mnoho dalších)
- rukavičky
- svatební boty
- pelerínky
- kožíšky
- pompadurky
- paraplíčka
- krajková a saténová bolerka
- a mnoho dalších doplňků ke svatebním šatům.

Dokonalé svatební šaty Frenštát, RožnovDokonalé svatební šaty Frenštát, RožnovDokonalé svatební šaty Frenštát, Rožnovúprava svatebních šatůprodej svatebních šatůpůjčovna svatebních šatů

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Pánské fit slim obleky pro ženicha, na svatbu i jinou společenskou událost - půjčovna

Pánské fit slim obleky pro ženicha, na svatbu i jinou společenskou ...

Kdy jindy vypadat dokonaleji než v pánském obleku - chystáte se na svatbu, společenskou událost nebo jste ženich? Navštivte Zlatnictví a svatební salon ADONIS, kde si zapůjčíte pánské fit slim obleky.

Zlatnictví a svatební salon ADONIS
Půjčovna šatů na ples - koktejlky, večerní róby i dlouhé elegantní šaty

Půjčovna šatů na ples - koktejlky, večerní róby i dlouhé elegantní šaty

Plesová sezóna je opět tady, proto je na čase si vybrat v salonu ADONIS ve Frenštátě elegantní společenské, plesové nebo večerní šaty, ve kterých budete krásná a především se budete cítit pohodlně.

Zlatnictví a svatební salon ADONIS
Večerní róby, bohaté plesové šaty i elegantní koktejlky - staňte se ozdobou večera

Večerní róby, bohaté plesové šaty i elegantní koktejlky - staňte se ...

Staňte se ozdobou večera s krásnými společenskými šaty. Zlatnictví a svatební salon ADONIS ve Frenštátě u Rožnova vám pomůže s výběrem večerní róby, bohatých plesových šatů i elegantních koktejlek.

Zlatnictví a svatební salon ADONIS
Zlatnictví - výroba zásnubních i snubních prstenů v dokonalé kvalitě

Zlatnictví - výroba zásnubních i snubních prstenů v dokonalé kvalitě

Zásnubní i snubní prsteny v dokonalé kvalitě vám zajistí Zlatnictví a svatební salon Adonis ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Zlatnictví a svatební salon ADONIS
Svatební salon - dokonalé svatební šaty pro nevěsty

Svatební salon - dokonalé svatební šaty pro nevěsty

Svatební den je nejdůležitější část v životě každé ženy. Pokud chcete vypadat dokonale a mít ty nejkrásnější svatební šaty, pak navštivte Zlatnictví a svatební salon ADONIS ve Frenštátě u Rožnova.

Zlatnictví a svatební salon ADONIS