Microsite byla topována dne:05.05.2016
ID microsite: 32411, počet zhlédnutí:  113
Zadavatelem microsite je firma

ADVENT, spol. s r. o.

Docházkový systém PowerKey - jednoduchá evidence příchodů a odchodů

Hledáte nejlepší způsob, jak efektivně a rychle zjistit docházku vašich zaměstnanců? Je to jednoduché, kontaktujte firmu ADVENT. Ta dodává docházkový systém PowerKey.

Docházkový systém PowerKey je ideální pro ty, kterým se docházka zaměstnanců vymyká z rukou. Jeho použití je tak jednoduché, že to zvládne každý. Stěžejním zařízením je docházkový terminál, který se umístí na jakékoliv místo, kam mají zaměstnanci přístup. K přihlášení se k systému a tedy i k výkonu práce jednoduše zaměstnanci přiloží svou bezkontaktní kartu a o nic víc už se nestarají. Jejich identifikace vstupu se následně data přenese a vytvoří položku v databázi systému kontroly vstupu. Vy už pak lehce zkontrolujete docházku ve svém počítači.

Docházkový systém PowerKey představuje jednoduchý a spolehlivý proces vyhodnocování docházky vašich zaměstnanců. Přináší s sebou spoustu výhod:

- Úspora času – jak pro vaše zaměstnance, tak pro vás. Zaměstnanci ocení jednoduché ovládání docházkového systému PowerKey, díky kterému nehrozí vytvoření front. Vy zase oceníte, že systém zpracuje data za vás, čímž vám šetří nejenom čas, ale také práci.
- Úspora peněz – agenda docházkového systému PowerKey je přehledná a kvalitně zpracovaná. Vy tak okamžitě zjistíte, jestli někde neplatíte zbytečně.
- Přehled o zaměstnancích – přesně víte, kdo je v práci a kdo ne, bez toho, abyste před zaměstnanci vypadali jako hlídací psi. Docházkový systém PowerKey vše pohlídá za vás.
- Podklady pro mzdy – účetní vám budou líbat nohy, protože systém PowerKey usnadňuje práci i jim. Díky přehlednému programu jednoduše vypočítají mzdy jednotlivých zaměstnanců.

Docházkový systém PrahaPowerKeyDocházkový systém PowerKey

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Kniha návštěv a správa akcí – praktické doplňky systému PowerKey

Kniha návštěv a správa akcí – praktické doplňky systému PowerKey

Docházkové, přístupové a stravovací systémy nebo třeba kniha návštěv jsou specialitou společnosti ADVENT. Jednou z aplikací, které vám nabízíme je také multifunkční systém PowerKey.

ADVENT, spol. s r. o.
Stravovací systém PowerKey Praha, plnohodnotná obsluha stravovacích zařízení

Stravovací systém PowerKey Praha, plnohodnotná obsluha stravovacích ...

Naše aplikace PoweKey se hodí především do závodních jídelen a kantýn, kde je nutné rychle obsloužit velký počet zákazníků k jejich spokojenosti.

ADVENT, spol. s r. o.
Docházkový systém, přístupový systém, Praha 6 - pomoc s výpočtem mezd, úspora Vašeho času

Docházkový systém, přístupový systém, Praha 6 - pomoc s výpočtem mezd, ...

Když chcete mít pod kontrolou příchody a odchody zaměstnanců, zavedete docházkový systém. Když chcete mít přehled o vjezdu na parkoviště anebo celých budovách, instalujete přístupový systém.

ADVENT, spol. s r. o.
Přístupový systém Praha 6, zamezí vstup neoprávněným osobám

Přístupový systém Praha 6, zamezí vstup neoprávněným osobám

Zamezit přístupu neoprávněných osob do prostorů zařídíte pomocí přístupových systémů karet. Identifikační čipy jsou modernější obdobou klíčů. Navíc nejen že dokážou zamezit vstupu neoprávněných osob do místností, umí i identifikovat místa, kde a kdy k pokusu o vstup došlo a čí karta byla ...

ADVENT, spol. s r. o.
Přístupový systém PowerKey Praha 6

Přístupový systém PowerKey Praha 6

Instalace speciálního přístupového systému PowerKey zajišťuje společnost ADVENT. Potřebovali byste zajistit prostor, do kterého mohou vstoupit pouze oprávněné osoby? Systému PowerKey umožní vstup pouze pověřeným osobám. Systémy PowerKey využijete v budovách, skladech, kancelářích, na ...

ADVENT, spol. s r. o.
Stravovací systém Praha

Stravovací systém Praha

Společnost ADVENT, spol.s.r.o. se specializuje: - stravovací systém v aplikaci PowerKey je určen k obsluze závodních jídelen a kantýn. Více informací nelaznete na našich webových stránkách.

ADVENT, spol. s r. o.
Praha docházkové a přístupové systémy

Praha docházkové a přístupové systémy

Společnost ADVENT, spol.s.r.o. působí v oblasti vývoje programového vybavení Power Key pro automatické identifikační systémy. Naše produkty: - docházkový systém - přístupový systém - stravovací systém. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

ADVENT, spol. s r. o.
Stravovací systém PowerKey

Stravovací systém PowerKey

Společnost ADVENT, spol.s.r.o. dodává stravovací systém PowerKey. Stravovací systém PowerKey určen k obsluze závodních jídelen a kantýn. Účelem systému je maximální zjednodušení a zautomatizování procesu objednávání i výdeje stravy a především následného vyhodnocení. Podrobnější informace ...

ADVENT, spol. s r. o.