Microsite byla topována dne:28.04.2016
ID microsite: 32295, počet zhlédnutí:  154
Zadavatelem microsite je firma

MKA Service s.r.o.

Plastová, střešní i hliníková okna jsou důležitá pro váš byt i dům

Plastová, střešní i hliníková okna jsou důležitá pro váš byt i dům, a proto kontaktujte společnost MKA Service s.r.o. v Olomouci, kde vám rádi poradí s jejich výběrem včetně montáže.

Jsme autorizovaným zastoupením společnosti RI okna, která je jedním z nejstarších a největších výrobců plastových oken a hliníkových oken a dveří. V naší nabídce najdete střešní okna, hliníková i plastová okna, dřevěná eurookna, ale také dveře, parapety či žaluzie a rolety.

Volba oken je při stavbě či rekonstrukci domu, bytu nebo panelového domu velmi důležitá. Odvíjí se od ní nejen vzhled budov, ale například i budoucí náklady na energie. Je třeba volit rozumně a informovat se o výhodách i nevýhodách střešních oken, hliníkových, dřevěných i plastových oken. S tím vám pomohou naši odborní prodejci ve vzorkové prodejně plastových oken a dveří v Prostějově či na obchodní pobočce v Olomouci.

V našem sortimentu najdete:

- hliníková okna
- parapety
- žaluzie a rolety
- plastová okna
- sítě proti hmyzu
- posuvné systémy dveří
- interiérové dveře
- dřevěná eurookna
- plastová a dřevěná střešní okna s těsnícím lemováním
- markýzy, rolety, žaluzie a moskytiéry ke střešním oknům
- tubusové světlovody
- dekorativní stínící technika
- předokenní rolety a žaluzie

Od společnosti MKA service Olomouc se vám vždy dostane kompletních spolehlivých služeb, které zahrnují vybourání starých oken, dopravu a zasazení nových plastových, hliníkových či dřevěných oken, a dokonce i zednické zapravení a montáž doplňků, jako jsou např. parapety či sítě proti hmyzu. Díky nám se o svá nová okna nemusíte téměř vůbec starat. Stačí si vybrat a pak už si vše jen zkontrolovat a převzít hotovou zakázku. Jsme si jistí, že s naší prací budete spokojeni. Dáváme si na ní totiž záležet.

střešní okna Prostějov, Olomoucplastová střešní okna Prostějov, Olomouchliníková okna Prostějov, Olomoucplastová okna Prostějov, Olomoucstřešní hliníková okna Prostějov, Olomoucplastová, střešní i hliníková okna Prostějov, Olomouc

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Plastová, dřevěná střešní okna - optimální řešení pro podkroví

Plastová, dřevěná střešní okna - optimální řešení pro podkroví

Prosvětlete svůj podkrovní prostor střešními okny od společnosti MKA service s.r.o. - navštivte vzorkovou prodejnu v Prostějově, kde vám pomůžeme vybrat vhodné plastové nebo dřevěné střešní okna.

MKA Service s.r.o.
Plastová, hliníková okna a dveře - servis, prodej, montáž

Plastová, hliníková okna a dveře - servis, prodej, montáž

Pokud jste se rozhodli pořídit si nová okna nebo dveře pro váš dům nebo byt, pak je pro vás MKA Service v Olomouci to pravé. Zaměřuje se na prodej, servis, montáž plastových, hliníkových oken a dveří.

MKA Service s.r.o.
Garážová sekční vrata, pojezdové brány - prodej, montáž

Garážová sekční vrata, pojezdové brány - prodej, montáž

MKA Service s.r.o. se zaměřuje na prodej a montáž garážových vrat, vratových systémů, pojezdových bran, které jsou estetickým doplňkem vašeho bydlení, ale zároveň jsou oblíbené pro jejich praktičnost.

MKA Service s.r.o.
Servis, montáž, prodej okna, dveře, parapety, rolety, skládací schody Olomouc

Servis, montáž, prodej okna, dveře, parapety, rolety, skládací schody ...

Naše stavební firma MKA Service s.r.o. nabízí servis a prodej oken a dveří: - montáž plastových, hliníkových oken - montáž plastových, hliníkových dveří - záruční, pozáruční servis - pětiletá záruka. Dále se také zaměřujeme na prodej: - vnitřní, vnější parapety - žaluzie, ...

MKA Service s.r.o.