JCB posiluje distribuci strojů pro zemědělství v České republiceNOVÁ ŽLUTÁ NA STARTU

Od 21. března 2014 se společnost PEKASS a.s. stala oficiálním přímým zástupcem značky JCB na českém trhu. Tímto krokem se jeden z největších světových výrobců manipulační a ostatní techniky rozhodl změnit svoji tvář směrem k českým zákazníkům.
JCB určitě není mezi zákazníky neznámým pojmem. Teleskopické manipulátory, těžké kloubové nakladače, smykem řízené nakladače, traktory Fastrac a mnoho dalších strojů jsou dlouhodobě a úspěšně nasazovány na českých farmách a družstvech. Množství strojů, které se po celém světě v zemědělství pohybuje, jednoznačně prokazuje kvalitu značky a zákaznickou spokojenost.
JCB dlouhodobě investuje do vývoje strojů parametricky zaměřených pro provoz v zemědělství. V tomto se stroje JCB výrazně odlišují od konkurence. Zemědělské verze tedy nejsou pouze stavební stroje obuté do agro pneumatik, jsou to stroje, které jsou již od rýsovacího prkna designovány pro potřeby zemědělského provozu. Navíc v tomto ohledu má JCB dlouholeté zkušenosti.
Kvalita značky je rozpoznatelná, nejen parametry stroje, ale i službami, která se nabízí jako poprodejní péče. V tomto ohledu je JCB na naprostém vrcholu mezi konkurencí. Obrovskou uživatelskou výhodou je kupříkladu telematický systém Live Link, jehož pomocí má uživatel přehled o stroji a jeho provozu kdekoliv a kdykoliv On Line.
Další obrovskou výhodou pro české uživatele je centrální sklad ND pro střední Evropu v Čechách. Toto zaručuje přísun náhradních dílů téměř okamžitě po objednání.
Společnost PEKASS a.s. je potěšena tím, že volba zastoupení značky JCB padla právě na ni a že mohla doplnit sortiment prvotřídních produktů o tyto stroje.Zadavatelem microsite je firma PEKASS a.s.Související microsite
Dveřní zavírače BRANO - pastorkové, hydraulické, podlahové, stavěče dveří
Dveřní zavírače BRANO - pastorkové, hydraulické, podlahové, stavěče dveří

Zavírače seženete u firmy BRANOMARKET, s.r.o., která se zabývá jejich výrobou a prodejem. Nabízíme pastorkové, hydraulické, podlahové dveřní zavírače a stavěče dveří pro všechny z Opavy i Ostravy.


Paletové vážící vozíky pro obchodní i neobchodní vážení, vozíky s displejem
Paletové vážící vozíky pro obchodní i neobchodní vážení, vozíky s displejem

Paletové vážící vozíky vhodné pro obchodní i neobchodní vážení vám zajistí firma LESAK s.r.o., Brno.


Servis a opravy kardanových hřídelí pro zemědělskou techniku - rychle a profesionálně
Servis a opravy kardanových hřídelí pro zemědělskou techniku - rychle a profesionálně

Poskytujeme servis, opravy a vyvažování kardanových hřídelí. Zajistíme náhradní díly a opravy provádíme svářecím poloautomatem rychle a profesionálně.


Ruční paletový vozík BT Lifter  - snadné používání
Ruční paletový vozík BT Lifter - snadné používání

BT Lifter je nejpoužívanějším paletovým vozíkem. Více než 3 000 000 kusů pse prodalo po celém světě.


Technické kontroly, servis, generální opravy vysokozdvižných vozíků všech značek a typů
Technické kontroly, servis, generální opravy vysokozdvižných vozíků všech značek a typů

Technické kontroly, servis a generální opravy vysokozdvižných vozíků všech značek a typů zajišťují zkušení a proškolení mechanici z firmy Moravia Manipul spol.s r.o v Brně.