Microsite byla topována dne:05.11.2015
ID microsite: 32166, počet zhlédnutí:  128
Zadavatelem microsite je firma

GYM Ladies Studio Jiří Hladík

Osobní trenér v dámském fitness centru, Olomouc

osobní trenér Olomoucdámské fitness centrum OlomoucOsobní trenér v dámském fitness centru, Olomouc

Někdy je obtížné docílit svých “hubnoucích” cílů bez pomoci odborníka. V dámském fitness centru GYM Ladies Studio Olomouc máte proto možnost zaplatit si osobního trenéra, který vám nastaví ten správný dril a postará se o to, abyste cvičily cviky vhodné pro vaši postavu a váš hubnoucí záměr, abyste cvičily správně a také pravidelně. S osobním trenérem je cvičení i hubnutí hned jednodušší. Vytvoří vám totiž nejen cvičební plán na míru, ale i stravovací plán. Když budete jeho doporučení dodržovat, máte jistotu, že dosáhnete všech cílů, které jste si vytyčily.

Osobní trenér Jiří Hladík se zaměřuje především na:

- správnou výživu
- vyrovnání svalových disbalancí
- redukci hmotnosti
- formování a zpevnění těla, budování svalové hmoty
- zlepšení fyzické kondice

Když přijdete za osobním trenérem, čeká vás nejdříve diagnostika pohybového aparátu, sestavení stravovacího programu i tréninkového plánu na míru, dále pak speciální cvičení s využitím nejnovějších tréninkových metod, komplexní protažení a strečink svalů v každé tréninkové jednotce a samozřejmě také kontinuální poradenství po celou dobu spolupráce.

Chcete-li mít jistotu, že zvládnete dodržet svá předsevzetí, je osobní trenér perfektním řešením. Bude vás totiž pravidelně hlídat, nedovolí vám prohřešky ve stravování, ani vynechávání cvičení.

Když už budete mít cvičení dost a budete mít pocit, že byste si zasloužily za svou námahu i náležitou odměnu, můžete si ve fitness centru GYM Ladies Studio v Olomouci zajít i na úžasnou masáž.

Nabízíme tyto typy masáží:

- klasická masáž
- hawaii Lomi-Lomi
- masáž horkými lávovými kameny
- lymfatická masáž
- bambusová masáž


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Fitness, fitcentrum pro ženy, snížení váhy, zpevnění těla Olomouc

Fitness, fitcentrum pro ženy, snížení váhy, zpevnění těla Olomouc

GYM Ladies Studio je fitness pouze pro ženy. Je to moderní fitcentrum, které si každá žena zamiluje. Ve fitcentru se zaměřujeme na: - zpevňování a formování postavy - tvarování těla - odstranění svalové nerovnováhy - snížení váhy - problémové partie (bříško, boky, hýždě,..) Ke správnému ...

GYM Ladies Studio Jiří Hladík