Microsite byla topována dne:25.10.2017
ID microsite: 31555, počet zhlédnutí:  304
Zadavatelem microsite je firma

Steelcom CZ, a.s.

Tvarové výpalky, válcování, pálení plechů, velkoobchod - hutní materiál

Na výrobu tvarových výpalků, válcování, pálení plechů se specializuje společnost STEELCOM CZ a.s., která je specialistou v oboru podnikání s hutním materiálem.

Tvarové výpalky OstravaVálcování OstravaPálení plechů Ostrava

Soustředí se především na velkoobchodní nákup a prodej ocelových plechů válcovaných za tepla, kdy nosnými produkty jsou například také mostní konstrukce, plechy na tlakové nádoby, kotlové plechy nebo plechy určené pro svařování rour.

Společnost STEELCOM CZ a.s. se přizpůsobuje zákazníkům - individuálně řeší požadavky klienta na klasické i netradiční rozměry plechů, kdy spolupracuje se zkušenou firmou na výpalky. Tvarované výpalky a další sortiment dle požadovaných rozměrů firma STEELCOM CZ a.s. exkluzivně dodává v přísném souladu s českými i zahraničními normami:

Pálení plechů - tvarové výpalky
- výchozím polotovarem válcované tlusté plechy
- pálení dle technické dokumentace (DXF, DWG..)
- jakosti dle EN 10025, EN 10028
- norma pro pálení EN ISO 9013
- rozměry: šířka do 3100mm, délky do 14000mm, tl.5-200mm
- povrch dle EN 10163
- atestace dle dle EN 10204

Pokud hledáte kvalitního a spolehlivého dodavatele hutního materiálu, který pružně reaguje na potřeby zákazníků, neváhejte se obrátit na společnost STEELCOM CZ a.s.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Tlusté plechy válcované za studena - z oceli pro tlakové nádoby

Tlusté plechy válcované za studena - z oceli pro tlakové nádoby

Společnost Steelcom CZ a.s. se sídlem v Ostravě se specializuje na tlusté plechy, které jsou válcované za studena. Tyto plechy z oceli jsou vhodné především pro tlakové nádoby.

Steelcom CZ, a.s.
Velkoobchod plechy z nelegovaných, legovaných, konstrukčních ocelí

Velkoobchod plechy z nelegovaných, legovaných, konstrukčních ocelí

Velkoobchod s plechy z nelegovaných, legovaných i konstrukčních ocelí vede firma STEELCOM CZ a.s., která je specialistou na hutními materiály a exkluzivně dodává ocelové plechy válcované za tepla.

Steelcom CZ, a.s.
Hutní materiál, Ostrava

Hutní materiál, Ostrava

Rychle, kvalitně, přesně podle vašich požadavků. Řeč je o hutním materiálu od STEELCOM CZ. U nás najdete veškerý hutní materiál, který potřebujete. Zabýváme se jeho nákupem, následným opracováním dle vašich požadavků a prodejem. A co si pod pojmem hutní materiál představit? U nás najdete: - ...

Steelcom CZ, a.s.
Velkoobchod, prodej hutní materiál, plechy z konstrukčních ocelí, plechy z ocelí pro tlakové nádoby Ostrava

Velkoobchod, prodej hutní materiál, plechy z konstrukčních ocelí, ...

STEELCOM CZ, a.s. nabízí velkoobchodní prodej hutního materiálu: - plechy z konstrukčních ocelí - plechy z ocelí pro tlakové nádoby - plechy z konstrukčních ocelí ke zušlechťování - výpalky.

Steelcom CZ, a.s.
Velkoobchod válcované ocelové plechy, betonářská ocel Ostrava

Velkoobchod válcované ocelové plechy, betonářská ocel Ostrava

Nabízíme prodej - velkoobchod hutního materiálu: - výpalky - betonářská ocel - válcované ocelové plechy - plechy z konstrukčních ocelí, z ocelí pro tlakové nádoby, z konstrukčních ocelí - kotlové plechy, plechy pro mostní konstrukce a plechy pro svařování.

Steelcom CZ, a.s.