Microsite byla vložena dne:02.04.2014
ID microsite: 30989, počet zhlédnutí:  569
Zadavatelem microsite je firma

Karavany a obytné vozy Dethleffs

Obytné přívěsy - karavany Dethleffs, Praha, Kolín, Poděbrady

Léto přímo láká k dlouhodobějším výletům. Patříte k těm lidem, kteří nevydrží dlouho na jednom místě? Unavuje vás už neustálé shánění vhodného kempu nebo jiného ubytování na vašich cestách? Staňte se vlastními pány a ubytovateli - pořiďte si obytný přívěs Dethleffs!

Obytný přívěs neboli karavan společnosti Dethleffs jednoduše upevníte za své auto a pohodlné ubytování pro celou rodinu si tak vozíte všude s sebou. Na kvalitu karavanů Dethleffs se můžete spolehnout, vždyť je vyrábí už 80 let! A z jakých modelů můžete vybírat?

- Karavan NEW LINE – menší karavan, který vás na cestách nezklame
- Karavan CAMPER – už více než 10 let se řadí k nejoblíbenějším karavanům
- Karavan NOMAD – tato řada byla poprvé vymyšlena a zkonstruována v roce 1954! Od té doby prošla mnohými změnami, ale stále platí, že cestovat s řadou NOMAD se vyplatí.
- Karavan BEDUIN / VIP – tuto řadu znají zákazníci po celém světě a řadí se k historicky nejúspěšnějším v historii společnosti Dethleffs

Všechny karavany Dethleffs sestávají z koupelny, kuchyňky, záchodu a obytné části. Pakliže nejste příznivci nových věcí, vyberte si z naší velké nabídky ojetých karavanů. Dodavatelem a prodejcem nových i ojetých karavanů značky Dethleffs do České republiky je společnost KOV Velim. Ta zároveň poskytuje servis a opravy všech druhů karavanů a obytných vozů.

Obytné přívěsy - karavany Dethleffs, Praha, Kolín, PoděbradyObytné přívěsy - karavany Dethleffs, Praha, Kolín, PoděbradyObytné přívěsy - karavany Dethleffs, Praha, Kolín, PoděbradyObytné přívěsy - karavany Dethleffs, Praha, Kolín, PoděbradyObytné přívěsy - karavany Dethleffs, Praha, Kolín, PoděbradyObytné přívěsy - karavany Dethleffs, Praha, Kolín, Poděbrady

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Prodej, servis obytných vozů, přívěsů a karavanů značky Detleffs

Prodej, servis obytných vozů, přívěsů a karavanů značky Detleffs

Prodáváme nové modely i bazarové obytné vozy, přívěsy a karavany značky Detleffs, rozvněž je i servisujeme na naší provozovně v Kolíně.

Karavany a obytné vozy Dethleffs
Obytné vozy Dethleffs, Praha, Kolín, Poděbrady

Obytné vozy Dethleffs, Praha, Kolín, Poděbrady

Sedíte v kanceláři den co den a přemýšlíte o změně? Toužíte zažít dobrodružství, ale přitom máte rádi svůj klid? Zvolte kompromis mezi obojím – pořiďte si obytný vůz Dethleffs! Obytný vůz spojuje prvky akce, protože se můžete vydat na místa, na která jste vždy chtěli, a zároveň poskytuje pohodlí na ...

Karavany a obytné vozy Dethleffs
Silniční vozidla
Bazary a second hand, Import, Maloobchod, Obchodní zastoupení, Opravy a servis, Velkoobchod