Microsite byla vložena dne:03.07.2014
ID microsite: 30788, počet zhlédnutí:  332
Zadavatelem microsite je firma

Stavba krbů a kamen Tomáš Jíra

Designově propracovaná kamna, krby i pece od návrhu po realizaci, Praha

Kamnářství Tomáš Jíra se zabývá navrhováním, dimenzováním a realizací kamen, krbů, sporáků i pecí. Jeho výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, desénovým propracováním, ale i praktičností. Tomáš Jíra jistě patří k těm nejlepším z oboru.

Aby se však na špičce udržel, neustále si doplňuje vzdělání a znalosti na odborných školeních a seminářích. Kvalitu jeho práce a jeho um dokládá nejen členství v Cechu kamnářů České republiky, ale i množství získaných certifikátů.

Pro každého zákazníka dokáže navrhnout kamna, krby nebo pece, které mu budou doslova šité na míru. Díky bohatým zkušenostem a odborným znalostem je schopen navrhnout a správně nadimenzovat to nejvhodnější topidlo pro konkrétní objekty a využití.

Projektuje:

- klasické teplovzdušné systémy
- akumulační systémy
- teplovzdušné průhledové krby
- rohové krby
- otočné závěsné krby
- teplovodní krby
- kachlová kamna, sporáky
- kuchyňská kamna s výměníkem
- i komplexní uzavřené teplovzdušné systémy pro vytápění celých objektů

Kromě všeho výše zmíněného nabízí i návrh, výrobu a montáž zahradního sezení.
Pokud hledáte někoho, kdo bude schopen naplnit vaše představy o vysněných kamnech, krbu či peci, jste rozhodně na správné adrese. Tomáš Jíra udělá vše pro to, abyste s jeho prací byli maximálně spokojení – po technické, praktickém, kvalitativní i designové stránce.

Chcete kachlová kamna jako z pohádky anebo raději moderní krb? S Tomášem Jírou téměř nic není nemožné. Stačí jen vyslovit svá přání.

Designově propracovaná kamna, krby i pece od návrhu po realizaci, PrahaDesignově propracovaná kamna, krby i pece od návrhu po realizaci, PrahaDesignově propracovaná kamna, krby i pece od návrhu po realizaci, PrahaDesignově propracovaná kamna, krby i pece od návrhu po realizaci, PrahaDesignově propracovaná kamna, krby i pece od návrhu po realizaci, PrahaDesignově propracovaná kamna, krby i pece od návrhu po realizaci, Praha

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Kombinované teplovodní a akumulační sálavé vytápění Praha - moderní a úspěšné řešení vytápění

Kombinované teplovodní a akumulační sálavé vytápění Praha - moderní a ...

Návrh, dimenzování a stavbu akumulačních, sálavých, teplovzdušných a teplovodních kamen, krbů, pecí a sporáků provádí Kamnářství Tomáš Jíra v Senohrabech, Praha-východ.

Stavba krbů a kamen Tomáš Jíra
Kamna, krby a pece zařídí to pravé teplo domova Praha - zútulní váš domov

Kamna, krby a pece zařídí to pravé teplo domova Praha - zútulní váš ...

Večer,pohoda,teplo,oheň plápolající v krbu,praskání dřeva. Koho by nelákala taková představa? Díky naší firmě Tomáš Jíra kamna, krby, pece, si takový sen můžete zrealizovat každý den přímo u vás doma.

Stavba krbů a kamen Tomáš Jíra
Akumulační sálavá kamna výroba, montáž Praha - vhodná i do moderních nízkoenergetických staveb

Akumulační sálavá kamna výroba, montáž Praha - vhodná i do moderních ...

Společnost Stavba krbů a kamen Tomáš Jíra Vám navrhneme a zrealizuje kamna přesně na míru, která se budou hodit do vašeho interiéru jako ulitá.

Stavba krbů a kamen Tomáš Jíra
Opravy a rekonstrukce kamen, krbů Praha východ

Opravy a rekonstrukce kamen, krbů Praha východ

Zabývám se návrhy a realizací krbů a kamen. Jsem členem Cechu kamnářů České republiky. Obor kamnářství se stále vyvíjí, proto se ve svém oboru neustále vzdělávám. Díky svým znalostem a zkušenostem navrhuji vhodná topidla pro konkrétní objekty a využití. Projektuji klasické a akumulační ...

Stavba krbů a kamen Tomáš Jíra
Návrhy a realizace kamen, krbů Praha východ

Návrhy a realizace kamen, krbů Praha východ

Jsem členem Cechu kamnářů České republiky. Sídlo společnosti se nachází na Praze východ. V oboru kamnářství se pravidelně vzdělávám. Navrhuji a realituji kamna, krby, pece. Navrhnu pro Vás vhodné topidlo,pro konkrétní využití a objekty. Způsoby vytápění: teplovzdušné - krbové vložky, ...

Stavba krbů a kamen Tomáš Jíra