Microsite byla topována dne:23.05.2016
ID microsite: 30762, počet zhlédnutí:  130

Stavební a developerské služby jak mají být – profesionální, kvalitní a precizní

Hledáte společnost, která provádí profesionální, kvalitní a precizní stavební i developerské služby? Kontaktujte firmu Skanska a.s. závod Morava, Středisko speciálních prací se sídlem v Prostějově.

Společnost Skanska patří ke špičkovým stavebním a developerským firmám v České a Slovenské republice. Naše činnost zahrnuje klasické stavebnictví, vývoj a prodej materiálů i sofistikovaných technických řešení, ucelené projekty v oblasti bydlení a komerčních nemovitostí, ale i budování a provozování infrastruktury.

Naším cílem je odvádět práci v oblasti stavebních a developerských služeb v nejvyšší možné kvalitě, avšak s ohledem na životní prostředí a energetickou úspornost našich projektů.

Neustále zlepšujeme své výrobní postupy, investujeme do moderních a ekologicky šetrnějších technologií a skvěle se nám daří využívat invenci, zkušenosti a dovednosti našich lidí. Naše práce ve stavebních a developerských službách se zakládá na dlouholetých zkušenostech, kvalitních materiálech, prvotřídních výrobních postupech a precizně odvedené práci profesionálních zaměstnanců.

Jsme odborníci na následující oblasti stavebních a developerských služeb:

- nové projekty bytové výstavby i komerčních nemovitostí
- správa objektů a údržbu objektů
- půjčování mechanizace, půjčování jeřábů, půjčování zdvihadel
- dodávání výrobků a služeb z oblasti železobetonové prefabrikace
- výroba betonu, dodávka betonu, čerpání betonu
- těžba kamene a zpracování kamene
- stavby silnic, stavby železnic, stavby mostů i městské kolejové dopravy
- a mnohé další

Přestože na prvním místě je u nás vždy zákazník a jeho přání i potřeby, prvotřídně pečujeme i o své zaměstnance. Jedině spokojený zaměstnanec, který pracuje rád, totiž může odvést špičkovou práci. A to platí nejen ve stavebních a developerských službách. Neustále se také snažíme snižovat náš vliv na životní prostředí. Přenechejte důležité zakázky opravdovým profesionálům, kteří vědí, jak na to. S námi budete spolupracovat rádi!

stavební službydeveloperské službykvalitní stavební službyprofesionální stavební službyprecizní developerské službykvalitní developerské služby

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Průmyslové demoliční a trhací práce - demolice komínů

Průmyslové demoliční a trhací práce - demolice komínů

Potřebujete demolici průmyslového objektu nebo jen komína? Demolice a bourací práce vám odborně provede společnost Skanska a.s. závod Morava, Středisko speciálních prací se sídlem v Prostějově.

Skanska a.s. závod Morava, Středisko speciálních prací
Demolice - demoliční a trhací práce

Demolice - demoliční a trhací práce

Na demolice, bourání budov a staveb je specialistou společnost Skanska a.s. závod Morava, Středisko speciálních prací se sídlem v Prostějově - zajistíme vám všechny demoliční a trhací práce !

Skanska a.s. závod Morava, Středisko speciálních prací
Zlepšování zemin - stabilizace ušetří a zefektivní práci

Zlepšování zemin - stabilizace ušetří a zefektivní práci

Pokud se chystáte stavět a vaše zemina nesplňuje patřičné požadavky, tak je zde pro vás společnost Skanska a.s., která vám zajistí efektivní řešení v podobě stabilizace zemin.

Skanska a.s. závod Morava, Středisko speciálních prací
Zlepšování zemin ROAD MIX,  zpevnění zemin, hydroosev Prostějov

Zlepšování zemin ROAD MIX, zpevnění zemin, hydroosev Prostějov

Skanska a.s., Morava, Středisko speciálních prací nabízí: - zlepšování zemin - pro úpravu nevhodných zemin využíváme technologii ROAD MIX - zpevnění a stabilizaci zemin - hydroosev - geodrény.

Skanska a.s. závod Morava, Středisko speciálních prací
Drcení kameniva, trhací práce Prostějov

Drcení kameniva, trhací práce Prostějov

Skanska a.s., Morava, Středisko speciálních prací nabízí: - trhací práce při demolicích - trhací práce v lomech - vrtné práce v lomech - demolice - drcení kameniva - montáž silničních svodidel - zlepšování zemin - roadmix - hydroosev - geodrény.

Skanska a.s. závod Morava, Středisko speciálních prací