Microsite byla topována dne:28.03.2017
ID microsite: 30330, počet zhlédnutí:  768
Zadavatelem microsite je firma

autoservis NOVOS s.r.o.

Výměna autoskel, antikorozní nástřik podvozku i příprava na STK

Autoservis NOVOS Liberec se zabývá prodejem a montážemi automobilových a autobusových autoskel, prováděním antikorozních nástřiků podvozku, přípravou na STK a mnoho dalších.

Autoservis NOVOS Liberec s více než desetiletou tradicí nabízí motoristům v Libereckém kraji své prvotřídní komplexní služby. Postaráme se o servis osobních automobilů, servis užitkových automobilů, dílčí servis autobusů a také dílčí opravy stavebních strojů.

V rámci našeho autoservisu provádíme všechny mechanické opravy automobilů, klempířské opravy karoserií i potřebné lakýrnické práce. Provádíme montáž a opravy výfuků, které samozřejmě také prodáváme. Stejně tak vám Autoservis NOVOS Liberec provede montáž tažného zařízení. Samozřejmostí jsou služby autoservisu, jako:

- výměna motorového oleje
- výměna provozních kapalin automobilu
- výměna olejových filtrů
- výměna pneu, oprava defektů pneumatik
- vyvažování pneumatik

Velmi využívanou službou Autoservisu NOVOS Liberec je také antikorozní nástřik podvozku a dutin automobilu. K tomuto antikoroznímu nástřiku používáme vysoce viskózní antikorozní vosk, který zaručuje dlouhodobou antikorozní ochranu pro váš vůz.

Další kategorií služeb našeho autoservisu je výměna autoskel. Provádíme:

- opravy autoskel
- prodej autoskel
- montáž autoskel,

a to jak čelních, zadních, tak i bočních. Nabízíme také montáž střešních oken pro všechny typy automobilů, autobusy i stavební stroje. Při zdánlivě drobném bodovém poškození autoskla jsme pak schopni celou řadu problémů vyřešit pomocí metody Glass-Repair. Proti slunci opatříme vaše autoskla protisluneční autofólií nebo provedeme tónování autoskel.

Jste z Liberce nebo okolí a potřebujete připravit váš vůz na STK? Pak vězte, že i s přípravou vozu na STK vám pomůže Autoservis NOVOS Liberec. Zajistíme nejen samotnou přípravu na STK a měření emisí, ale také přímo prohlídku STK a bez potřeby účasti majitele automobilu.

Ke své práci používá Autoservis NOVOS kvalitní autodíly, jako například autoskla ELIT, AGC či PILKINGTON, autobaterie BANNER či tažná zařízení HOOK CZ.

Výměna autoskel, antikorozní nástřik podvozkuVýměna autoskel, antikorozní nástřik podvozku i příprava na STKantikorozní nástřik podvozku i příprava na STK, Liberec

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Autoservis | Liberec, výměna olejů, provozních kapalin a filtrů

Autoservis | Liberec, výměna olejů, provozních kapalin a filtrů

Autoservis NOVOS s.r.o. v Liberci Vám zajistí, výměnu olejů, provozních kapalin i filtrů. Potřebujete opravit Váš vůz a nevíte kam v Liberci zajet? Zastavte se za námi, rádi Vám pomůže s malými i velkými opravami Vašeho vozu. Výměnu oleje není radno zanedbávat, motoru může hodně ublížit. ...

autoservis NOVOS s.r.o.
Autoservis, výměna a oprava automobilových a autobusových autoskel

Autoservis, výměna a oprava automobilových a autobusových autoskel

Náš autoservis NOVOS s.r.o. sídlící v Liberci, provádí služby autoservisu, dále výměny a opravy nejen automobilových, ale i autobusových autoskel.

autoservis NOVOS s.r.o.
Autoservis (nejenom) se vstřícnou otevírací dobou - Liberec

Autoservis (nejenom) se vstřícnou otevírací dobou - Liberec

Auto je složitý stroj, který vyžaduje pravidelnou péči. Dopřejte mu nejlepší služby v autoservisu NOVOS, sídlícím v Liberci. Součástí našeho týmu jsou kvalifikovaní a zkušení automechanici, kteří autům rozumí. Spolupracujeme s předními dodavateli náhradních dílů a jsme jako autoservis smluvními ...

autoservis NOVOS s.r.o.
Autoskla pro Liberec - prodej, montáž i drobné opravy

Autoskla pro Liberec - prodej, montáž i drobné opravy

Bezpečnost, funkčnost, ale i perfektní vzhled zajišťují vozům jejich autoskla. Případné poškození autoskla nebo jeho výměnu proto musíte řešit co nejrychleji. Pro takové případy je tu autoservis Novos Liberec. Zajistíme smluvní servis, opravy i kompletní výměny autoskel a to u osobních automobilů, ...

autoservis NOVOS s.r.o.
Autoskla, čelní skla, klempířské práce, autoservis Liberec.

Autoskla, čelní skla, klempířské práce, autoservis Liberec.

Náš autoservis NOVOS CZ je specialistou na autoskla. Naše služby v oboru autoskel: -opravy bodového poškození čelního skla metodou Glass-Repair -tónování skel pro osobní a užitkové automobily -montáž protislunečních autofólií pro osobní a užitkové automobily a autobusy -prodej, výměna a ...

autoservis NOVOS s.r.o.
Kompletní opravy aut
Opravy a servis, Služby
, Autosklo
Maloobchod, Montáž, Služby