Krby od MBTerm zahřejí a potěšíStředobodem každé domácnosti byl odjakživa zdroj tepla. V pravěku se lidé scházeli u ohně, později u kamen. Koho by nebavilo koukat na plameny ohně, které jsou mnohdy záživnější než kdejaký program v televizi. A právě od toho jsou tu krby od MBTerm – spojují rodiny, zahřejí a poskytují báječný estetický zážitek.

V dnešní uspěchané době nemáme čas se zastavit. V práci trávíme podstatnou část našeho života a vlastně už ani nevíme, jak správně žít. Pokud na vás ale po příchodu domů čeká vyhřátý krb, máte vyhráno. Příjemnou domácí a relaxační atmosféru vám dodají krby od MBTerm, výhradního importéra mnoha značek krbů.

Jsme tu nejenom pro maloodběratele, kteří mají možnost vybrat si krb pomocí našeho internetového e-shopu. Jsme tu také pro velkoodběratele. V našem sortimentu najdete:

- krbové vložky Unico
- krbové vložky KFD
- krbové vložky Kratki a mnoho dalších.

Nabízíme také krby bez komínu, tzv. bio krby, které mají futuristický a moderní design. Díky této nové technologii můžete umístit krb doprostřed místnosti a dodat tak vašim prostorám neotřelý nádech originality.

Nejsou to jen krby, které najdete v sortimentu firmy MBTerm. Vybrat si můžete i z nejrůznějších příslušenství, komínů, krbového nářadí, atd. Naší firemní filozofií je kompletní servis pro zákazníky. Pomůžeme vám s realizací krbu od začátku do konce. Poradíme s výběrem nejvhodnější krbové vložky a specializovaný odborník provede montáž i obestavbu krbu.

S krby MBterm dodáte teplo domova do každého prostoru!Zadavatelem microsite je firma MBTerm-krby s.r.o. TřinecSouvisející microsite
Rekonstrukce kachlových kamen Vysočina
Rekonstrukce kachlových kamen Vysočina

Rekonstrukce kachlových kamen provádí firma Kamna, krby Láznička - KALA Vysočina. Vypracujeme Vám kompletní návrh v 3D. Kachlové kamna i s rozvody vzduchu či krbové vložky a výměníku.


Krbová kamna Solid a Romotop – ekologické vytápění
Krbová kamna Solid a Romotop – ekologické vytápění

Firma 24 mall s. r. o. se zabývá nejen prodejem a stavbou krbů a kamen v Opavě a okolí. V sortimentu máme kvalitní krbová kamna značek Solid a Romotop, která Vám poskytnou ekologické vytápění.


Zahradní krby Praha – pro příjemné posezení s Vaší rodinou a příteli
Zahradní krby Praha – pro příjemné posezení s Vaší rodinou a příteli

Přemýšlíte, jak zútulnit Vaši zahradu nebo terasu? Neopakovatelnou atmosféru s pohledem do plápolajícího ohně vykouzlí zahradní krby od mistrů z Kamnářství Tomáš Jíra, které naleznete na Praze-východ.


Designová krbová kamna i krbová vložka z Německa SPARTHERM
Designová krbová kamna i krbová vložka z Německa SPARTHERM

Designová krbová kamna i krbová vložka z Německa SPARTHERM prodává i provádí následnou montáž firma Kamna, krby Láznička - KALA Jihlava. Kompletní dodávka krbů na klíč.


Stavba venkovních krbů a kachlových kamen nejen ke grilování ale i k vytápění
Stavba venkovních krbů a kachlových kamen nejen ke grilování ale i k vytápění

Realizace venkovních i vnitřních krbů nejen ke grilování ale i k vytápění od specializovaného prodejce Pejchal Třebíč.