Microsite byla vložena dne:01.11.2012
ID microsite: 23383, počet zhlédnutí:  662

Cítíte se v koutě a nevíte si rady? Seminář Praha

Cítíte se v koutě?Nevíte si rady?

Zažili jste ten pocit, kdy se cítíte zahnáni do kouta? Vůbec si nevíme rady v různých situacích, ve vztahu s dětmi, partnerem nebo kolegou v práci a ať děláte co děláte, stejně nevíte kudy dál? Kam se pohnout, co udělat? A co s tím?
Přijďte na seminář do ateliéru akademické sochařky, kde si vaše vlastní pocity vymodelujete z keramické hlíny.
Nejdříve si však o vašich pocitech popovídáme a pokusíme se zjistit, z čeho pramení. Pak na chvíli zapojíte, místo neustálého přemýšlení, pouze ruce. Pomocníkem při práci vám bude keramická hlína, ze které to, co vás nejvíce zaměstnává, vymodelujete bez obav o „uměleckou hodnotu“ díla. Společně se na vaše dílo podíváme a budeme hledat souvislosti mezi sochou a pocity, o kterých jsme mluvili na začátku. Tímto procesem můžete vidět souvislosti, kterých si jinak nevšimnete a zahlédnete jiný pohled na původně neřešitelnou situaci.

Na seminář vás zve Libuše Jíšová, která má dlouholetou zkušenost především s předškolními dětmi a Barbora Hapalová akademická sochařka zabývající se mezilidskými vztahy.
Seminář se koná v Ateliéru Lesnická, Lesnická 7, Praha 5-Smíchov.
Cena semináře je 900 Kč, rezervace: jisova@principy.cz nebo na telefonu 604 636 960.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Odborně zaměřená tématická setkávání a spolupráce s rodiči dětí v mateřské škole

Odborně zaměřená tématická setkávání a spolupráce s rodiči dětí v ...

Pravidelná setkávání s rodiči dětí z mateřské školky a diskuze nad problémy, které s nimi denně řeší. Společně hledáme odpovědi na následující otázky:

Vztahy jinak - Libuše Jíšová | www.vztahy-jinak.cz
Potřebujete větší prostor pro sebe? Seminář zaměřený na vaše vlastní pocity – Praha.

Potřebujete větší prostor pro sebe? Seminář zaměřený na vaše vlastní ...

Potřebujete větší prostor pro sebe? Zveme vás na seminář zaměřený na vaše vlastní pocity z volného cyklu "Spokojený rodič - spokojené dítě" aneb modelování svých pocitů do keramické hlíny společně s akademickou sochařkou Bárou Hapalovou 19.3. 2013 v 17.30 Lesnická 7, Praha 5 Snad každý, ...

Vztahy jinak - Libuše Jíšová | www.vztahy-jinak.cz
Jak na vztek dítěte - seminář pro rodiče Praha

Jak na vztek dítěte - seminář pro rodiče Praha

Jak na vztek dítěte? Úvodní seminář pětidílného cyklu Spokojený rodič-spokojené dítě a následné modelování dětského vzteku společně s akademickou sochařkou Bárou Hapalovou. Jak tento neobyčejný seminář probíhá: - Nejdříve probereme některé konkrétní situace, ve kterých jste se se vztekem ...

Vztahy jinak - Libuše Jíšová | www.vztahy-jinak.cz