Microsite byla vložena dne:13.03.2018
ID microsite: 119090, počet zhlédnutí:  10
Zadavatelem microsite je firma

SCASERV a.s. Brno

Bednící panelový systém, stěnové bednění zajišťující dokonalý povrch betonu

Společnost SCASERV a.s. s provozovnou v Brně se zabývá pronájmem i prodejem stěnového bednění LOGIK 50, což je všestranný bednící systém, zajišťující dokonalý povrch betonu dle nejpřísnějších norem.

Stěnové bednění - prodej, pronájem BrnoBednící panelový systém - prodej, pronájem BrnoPůjčovna stěnového bednění Brno

Sháníte stěnové bednění, které byste si mohli pronajmout? Obraťte se na společnost SCASERV a.s, která se v rámci českého, polského i slovenského trhu specializuje na pronájem i prodej stěnového bednění, umožňující vytvářet aplikace pro kruhové konstrukce, šachty, opěrné zdi, jímky nebo sloupy.

Bednící systém lze použít jak pro jednostranné, tak i pro oboustranné bednění a je navržen pro malé až středně velké projekty.

Hmotnost největšího dílce je maximálně 82, 43 kg, což předurčuje tento systém i pro ruční montáž. Vzájemné propojování panelů se provádí za pomocí klínové spojky, která panely pojí, vyrovnává a uzamyká jedním úderem kladiva. Velké dílce můžete přemisťovat za pomoci jeřábu.

Tento bednící panelový systém si u nás můžete pronajmout nebo zakoupit!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Fasádní ocelové rámové lešení SPRINT - prodej, pronájem včetně montáže

Fasádní ocelové rámové lešení SPRINT - prodej, pronájem včetně montáže

Společnost SCASERV a.s. s provozovnou v Brně - Černovicích Vám poskytne prodej, pronájem i montáž ocelového fasádního lešení SPRINT, které můžete využít při opravách a rekonstrukcích domů.

SCASERV a.s. Brno