Microsite byla vložena dne:13.03.2018
ID microsite: 119078, počet zhlédnutí:  14

Zastřešení pro restaurace a hotely Praha + Stř. Čechy – příjemné posezení v létě i v zimě

Provozujete restauraci nebo hotel v Praze či Středních Čechách a chcete hostům dopřát příjemné posezení na zahrádce za jakéhokoliv počasí? Řešením jsou elegantní zastřešení od společnosti CZ - Vöroka.

Zastřešení restauracíZastřešení zahrádek restaurací a hotelůPosuvné zastřešení restaurací

Vöroka - výhradní zastoupení pro ČR a SK nabízí všem provozovatelům restaurací a hotelů nejen v Praze a Středních Čechách elegantní zastřešení zahrádek pro prodloužení sezony či rozšíření celkové kapacity míst.

Systém zastřešení teras a předzahrádek je elegantní a umožňuje obsluze snadnou manipulaci pro nastavení různých variant posezení od zcela otevřené po úplně zavřenou.

Záleží tak tedy pouze na počasí, jestli si Vaši hosté užijí posezení pod širým nebem za krásného počasí nebo je ochráníte pod uzavřenou střechou.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Zastřešení bazénů Praha a Stř. Čechy - estetické, praktické, kvalitní s dlouhou životností

Zastřešení bazénů Praha a Stř. Čechy - estetické, praktické, kvalitní s ...

Estetické na pohled, praktické svým využitím a kvalitně zpracované s dlouhou životností jsou zastřešení bazénů, které nabízí společnost CZ - Vöroka® pro oblast Praha a Střední Čechy.

Vöroka - výhradní zastoupení pro ČR a SK Zastřešení bazénů a teras Praha
Atypická zastřešení bazénů Praha

Atypická zastřešení bazénů Praha

Společnost ISPRA, s.r.o.nabízí atypické zastřešení bazénů. Každé zastřešení je vyrobeno na míru. Vöroka nabízí obsáhlý výrobní program systémů zastřešení. - zastřešení je na speciálních stolech zkompletováno a odzkoušeno. - pracovníci zaručují špičkovou kvalitu. - neustálý vývoj ...

Vöroka - výhradní zastoupení pro ČR a SK Zastřešení bazénů a teras Praha
Plasty pro stavebnictví
Maloobchod, Montáž, Obchodní zastoupení, Velkoobchod