Microsite byla vložena dne:25.01.2018
ID microsite: 115449, počet zhlédnutí:  10
Zadavatelem microsite je firma

První jílovská a.s.

Pronájem prostor Jílové u Prahy – 200 až 500 m2

Sháníte skladovací prostory k pronájmu v blízkosti Prahy? První jílovská a.s. nabízí možnost využití volných kapacit vlastních nevytápěných skladovacích prostor ve střeženém areálu v Jílové u Prahy.

Pronájem skladových prostor Jílové u PrahyPronájem prostor 200 až 500 m2Skladové prostory k pronájmu ihned - Jílové u Prahy

Pokud sháníte výhodně k pronájmu skladovací prostory nedaleko Prahy, můžete využít nabídku společnosti První jílovská a.s.
Nabízíme vlastní nevyužité skladovací prostory 200 až 500 m2, které se nacházejí ve střeženém a uzavřeném areálu v Jílové u Prahy.

Objekt se nachází pouhých 10 km od Pražského okruhu a je dostupný pro osobní i nákladní automobily. Jeho využitelná výška je 2, 5 – 5 m, podlahy jsou betonové bez omezení nosnosti. Vjezdová vrata do skladových prostor jsou přibližně 3, 20 x 3 m s možností úpravy maximální výšku 4, 80 m a šířku 7 m. Vnitřní osvětlení je řešeno prosvětlovacím pásem ve střeše budovy a el. osvětlením.

Skladové prostory jsou ihned i dispozici.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Pronájem výrobních prostor Praha západ - výrobní a skladové prostory s kanceláří a soc. zařízením

Pronájem výrobních prostor Praha západ - výrobní a skladové prostory s ...

První jílovská a.s. nabízí k pronájmu na Praze západ výrobní a skladové prostory o rozměrech 565 m2. Prostory jsou ihned volné k pronájmu a nacházejí se 10 km od dálničního pražského okruhu.

První jílovská a.s.
Pronájem nebytových prostor Praha-západ – výrobní, skladové a kancelářské místnosti

Pronájem nebytových prostor Praha-západ – výrobní, skladové a ...

Pronajímáme velké nebytové výrobní, skladové a kancelářské prostory na Praze-západ. Místnosti se nacházejí v oploceném areálu v Jílovém u Prahy. Parkoviště se nachází přímo před budovou.

První jílovská a.s.
Pronájem kanceláří | Jílové u Prahy

Pronájem kanceláří | Jílové u Prahy

Nabízíme kancelářské prostory v bezpečném uzavřeném reálu v Jílovém u Prahy. Máme pro Vás připraveny dvojité kanceláře o celkové velikosti 35 m2. Místnosti se nacházejí v prvním patře budovy, kde se také nalézá skladovací areál. Máte tak jedinečnou možnost přiobjednat si ke kancelářským ...

První jílovská a.s.
Pronájem skladů ve střeženém uzavřeném areálu blízko hl.m. Praha

Pronájem skladů ve střeženém uzavřeném areálu blízko hl.m. Praha

Sháníte pronájem skladů v dobré lokalitě a se snadným dopravním spojením? Naše společnost První jílovská nabízí skladové prostory nedaleko Prahy a s velmi dobrou dostupností, cca 10 km od dálničního pražského okruhu. Jedná se o přízemní, nepodsklepený a nevytápěný skladový prostor o velikosti ...

První jílovská a.s.
Výroba jeřáby a ocelové konstrukce Praha

Výroba jeřáby a ocelové konstrukce Praha

Společnost První Jílovská a.s. je přední výrobce jeřábové technologie a ocelových konstrukcí. Zajišťujeme nejenom výrobu a montáž jeřábové techniky, ale i pravidelný servis, opravy, rekonstrukce a revize. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

První jílovská a.s.