Microsite byla vložena dne:12.01.2018
ID microsite: 114265, počet zhlédnutí:  12
Zadavatelem microsite je firma

Mobile Storage s.r.o.

Výroba pojízdné regály na pneumatiky - regály pro uskladnění pneumatik

Společnost Mobile Storage s.r.o. z regionu Zlínský kraj vyrábí pojízdné regály na pneumatiky. Regály jsou určeny pro uložení, uskladnění pneumatik např. pro automobilky, výrobce či prodejce pneumatik.

pojízdné regály pro uložení pneumatik - výrobapojízdné regály na pneumatiky - výrobapojízdné zařízení pro uskladnění pneumatik - výroba

Moderní technologie pojízdných regálů je oblíbená i při uskladnění pneumatik. Proto společnost Mobile Storage s.r.o. z regionu Zlínský kraj vyrábí pojízdné regály na pneumatiky, určeny jsou pro automobilky, výrobce či prodejce pneumatik.

Výroba zařízení pro skladování pneumatik na míru pro nás není problém, efektivita skladování s pojízdnými regály je vysoká. Výhodou technologie pojízdných regálů je dosažení vysoké hustoty zaskladnění, při zachování možnosti pohodlné obsluhy a komfortu skladování.
Díky variabilitě sestav regálů využijete pro skladování každý volný prostor. Můžete tak zdvojnásobit kapacitu Vašeho skladu, nebo zmenšit skladový prostor na polovinu.
Odhadovaná návratnost investice je zhruba 3 roky. Doba životnosti zařízení je při správném užívání a pravidelném servisu více než 20 let.

Systém je vhodný ke skladování pneumatik i jiného volně loženého zboží. Provedení s ručním pohonem či pomocí dálkověho ovládání.

Rádi Vám zodpovíme dotazy, kontaktujte nás na tel.: 734511150.
Sídlo firmy:
- Uherský Brod, U Korečnice 2653.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Montáž, servis pojízdných skladových zařízení, regálových systémů

Montáž, servis pojízdných skladových zařízení, regálových systémů

Montáž i pravidelný servis pojízdných skladových zařízení zajišťuje společnost Mobile Storage, výrobce regálů z regionu Zlínský kraj. Díky servisu je životnost pojízdných regálových systémů delší.

Mobile Storage s.r.o.
Pojízdné konzolové regály-mobilní regálový systém pro skladování plechů, trubek, trámů, prken

Pojízdné konzolové regály-mobilní regálový systém pro skladování ...

Mobilní regálový systém Vám ušetří náklady za skladování. Pojízdné konzolové regály od firmy Mobile Storage Uherský Brod-Zlínský kraj využijete pro skladování plechů, trubek, trámů, prken.

Mobile Storage s.r.o.
Výroba stacionární regály bez pojezdu-pevné regály policové, konzolové, paletové

Výroba stacionární regály bez pojezdu-pevné regály policové, konzolové, ...

Pokud hledáte dodavatele skladového zařízení, obraťte se na firmu Mobile Storage Uherský Brod-Zlínský kraj. Výroba je zaměřena na pevné, stacionární regály bez pojezdu-policové, konzolové, paletové.

Mobile Storage s.r.o.
Mobilní, pojízdné paletové regály, regálové systémy pro paletované zboží

Mobilní, pojízdné paletové regály, regálové systémy pro paletované zboží

Pořiďte pojízdné paletové regály, mobilní regálové systémy pro paletované zboží od firmy Mobile Storage Uherský Brod-Zlínský kraj a zdvojnásobte kapacitu svého skladu, nebo snižte investiční náklad.

Mobile Storage s.r.o.