Microsite byla vložena dne:11.01.2018
ID microsite: 113251, počet zhlédnutí:  9
Zadavatelem microsite je firma

GLASIERT, s.r.o.

Hotové garáže Cheb

Přemýšlíte, jak rychle postavit garáž, která ochrání Váš automobil a majetek? Společnost GLASIERT, s.r.o. z Chebu nabízí hotové monolitové garáže s rychlým dodáním a možností okamžitého využívání.

Hotové garáže Cheb k okamžitému usazení na pozemekMonolit garáže s okamžitému užíváníHotová garáž s rychlým usazením na pozemek

Garáž za jediný den? Ano, s nabídkou hotových monolitových garáží, které nabízí společnost GLASIERT, s.r.o. z Chebu, můžete mít garáž okamžitě a bez nepořádku ze stavby.

Při usazování garáže není zapotřebí ani lešení, ani skládka materiálu a nedochází ke znehodnocení pozemku. Garáž je okamžitě připravená k používání a v případě nutnosti lze celý skelet garáže přestěhovat na jiné místo.

Konečný vzhled garáže jako je fasádní barva a vrata samozřejmě přizpůsobíme požadavkům zákazníka pro dokonalé splynutí s domem v jednotný celek.

Naši odborníci jsou připraveni Vám poskytnout další podrobné informace o výhodách hotových garáží, stačí kontaktovat společnost GLASIERT, s.r.o.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Garáže TEGA z prefabrikovaných modulů, pro jedno i více stání, výroba na klíč

Garáže TEGA z prefabrikovaných modulů, pro jedno i více stání, výroba ...

Prefabrikátové garáže TEGA, pro jedno i více stání, s možností volby rozměrů a využití Vám na zakázku vyrobí společnost GLASIERT, s.r.o., která má sídlo v Chebu.

GLASIERT, s.r.o.