Microsite byla vložena dne:10.01.2018
ID microsite: 112245, počet zhlédnutí:  3
Zadavatelem microsite je firma

Fresh Juice, s.r.o.

Nízkorychlostní odšavňovače Hurom pro čerstvé ovocné a zeleninové šávy, pyré nebo mléka

Firma Fresh Juice, s.r.o. sídlící nedaleko Brna v Modřicích poskytuje profesionální a odšavňovače Hurom, které jsou jedničkou na trhu. Odšavňují ovoce, zeleninu, sóju nebo bylinky.

Odšavňovače Hurom - nízké otáčkyNízkorychlostní odšavňovače HuromČerstvé ovocné džusy, šávy, mléka

Žijete zdravě a rádi si denně dopřejete čerstvou ovocnou nebo zeleninovou šávu? Pak byste se měli podívat na profesionální odšavňovače Hurom firmy Fresh Juice s.r.o., která sídlí nedaleko Brna v Modřicích.

Profesionální odšavňovače Hurom fungují především na principu nízkých otáček (70-80 otáček za minutu), které jsou výhodné především v tom, že zachovají vysokou hodnotu živin, minerálů a enzymů. Odšavňovače Hurom mají rovněž deset let záruku.
Zpracovat s nimi můžete:

- ovoce
- zeleninu
- drobné plody
- sóju
- bylinky

Díky vysoké kvalitě odšavňovačů Hurom si můžete každý den dopřát čerstvou ovocnou nebo zeleninovou šávu, rostlinná pyré nebo rostlinná mléka, které budou plná zdravých minerálů, vitamínů a živin.

Odšavňovače Hurom firmy Fresh Juice, s.r.o. jsou již více jak 40 let na trhu a řadí se mezi jedničky mezi odšavňovači. Vyráběny jsou jak pro gastronomii, tak pro domácnost.

Tak nečekejte a dopřejte si doušek zdraví každý den!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Moderní odšavňovače Hurom pro domácnost -  odšavňují ovoce, zeleninu i sóju

Moderní odšavňovače Hurom pro domácnost - odšavňují ovoce, zeleninu ...

Firma Fres Juice, s.r.o. z okolí Brna poskytuje moderní a kvalitní odšavňovače značky Hurom, které díky nízké rychlosti odšavňování zachovávají živiny, enzymy a minerály.

Fresh Juice, s.r.o.