Microsite byla vložena dne:05.01.2018
ID microsite: 112160, počet zhlédnutí:  12
Zadavatelem microsite je firma

ON LEAD CZ s.r.o.

Dřevěné jídelní židle - klasické, celodřevěné, rustikální, dětské

Společnost ON LEAD CZ je největší prodejna specializovaná na židle v regionu Zlínský kraj, Uherské Hradiště. Pořídítíte zde i dřevěné jídelní židle v mnoha provedeních - klasické, dětské, rustikální.

dřevěná jídelní židle Martina s čalouněným sedákem a opěradlemjídelní židle Libuše s dřevěným opěradlem a čalouněným sedákemcelodřevěná lamelová jídelní židle Woody

Při výběru jídelní židle je nutné přihlédnout nejen k designu, ale také vhodně zvolit tvar a materiál. Pro pohodlné sezení při jídle jsou ideální dřevěné jídelní židle.
Pořídit je můžete na prodejně firmy ON LEAD CZ s.r.o. ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Na výběr jsou klasické dřevěné, celodřevěné a rustikální židle i dětské židle.

Jde o největší prodejnu specializovanou na židle v regionu Zlínský kraj, najdete zde židle v různých designových i materiálových provedeních - kancelářské, jídelní, dílenské, dětské, rostoucí, zdravotní.
Výhodou je, že zajišťujeme i servis na námi prodávané výrobky.

Kvalitní jídelní židle:
- celodřevěné - ručně ohýbané, lamelové
- klasické dřevěné židle s dřevěným opěradlem a čalouněným sedákem nebo sedákem s výpletem
- dřevěné s čalouněným sedákem a opěradlem
- dřevěné s překližkovým sedákem a opěradlem, chromovanou konstrukcí
- rustikální
- dětské, dětské rostoucí.

Vybírat zboží můžete i na našem eshopu kancelarskezidle.cz, každý zákazník zde snadno vybere kus nábytku, který bude vhodný právě do jeho interiéru.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Prodej dětské, rostoucí židle, stoly-nábytek Kids pro zdraví Vašich dětí

Prodej dětské, rostoucí židle, stoly-nábytek Kids pro zdraví Vašich dětí

Investice do zdraví Vašich dětí se vyplatí. Vyberte si u firmy ON LEAD CZ dětské rostoucí židle, stoly-nábytek zn. Mayer Kids. Jsme největší prodejna v regionu Zlínský kraj, Uherské Hradiště.

ON LEAD CZ s.r.o.