Microsite byla vložena dne:04.01.2018
ID microsite: 112158, počet zhlédnutí:  7
Zadavatelem microsite je firma

Zemní práce Sobek Milan Sobek

Zemní práce pro inženýrské sítě, výkopy základů, terénní úpravy, demolice staveb

Zemní a výkopové práce pro inženýrské sítě, výkopy základů, jímek, terénní úpravy, odbahnění rybníků, svahování pozemků, demolice staveb provádí společnost Zemní práce Sobek - Milan Sobek.

Zemní práce Sobek - Milan Sobek, Jihočeský kraj, zemní a výkopové práceSpolečnost Zemní práce Sobek - Milan Sobek, úpravy terénů, výkopy inženýrských sítí, základůMilan Sobek, terénní úpravy, zemní práce, výkopy, odbahnění rybníků, demolice

Chtěli byste urovnat terén či vyhloubit základy pro stavby? V tomto případě Vám může být naše společnost Zemní práce Sobek - Milan Sobek, sídlící v obci Kunžak v Jihočeském kraji, nápomocná. Zaměřujeme se na veškeré zemní a výkopové práce. Realizujeme výkopy základů staveb, bazénů, jímek, rýh pro inženýrské sítě, odbahnění vodních nádrží, jezírek, úpravy toků, výstavby rybníků. Dále provádíme terénní úpravy jako srovnání a svahování pozemků, zpřístupnění terénu. Součástí naší činnosti jsou i demoliční práce, odvoz suti, přebytečné zeminy. V případě zájmu nás kdykoliv kontaktujte.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY