Microsite byla topována dne:13.02.2018
ID microsite: 112143, počet zhlédnutí:  22
Zadavatelem microsite je firma

JEER s.r.o.

Polední menu v Brně - vegetariánská a bezmasá jídla za skvělé ceny

Firma JEER s.r.o. se zaměřuje na služby v oblasti stravování a v její široké nabídce poledních menu najedete i bezmasá a vegetariánská jídla nebo čerstvé saláty.

Vegetariánská stravaPolední menu - BrnoPoctivá kuchyně z čerstvých surovin

Sháníte po Brně firmu, která rozváží polední menu, ale zaměřuje se i na vegetariánská jídla, bezmasá jídla a čerstvé zeleninové saláty? Pak už nehledejte a podívejte se na brněnskou firmu JEER s.r.o., která poskytuje stravovací služby.

Firma JEER s.r.o. rozváží nejen pro firmy, ale také pro seniory nebo si jídlo můžete nechat zabalit a vzít sebou. K polednímu menu, které se pohybuje od 67, - Kč navíc dostanete kávu, čaj nebo vodu zdarma.

Pokud nejste zrovna příznivce masa, nebo na něj prostě nemáte chuť, tak si můžete vybrat z nabídky bezmasých jídel, vegetariánských jídel nebo čerstvých zeleninových salátů. V celkovém počtu 7 poledních menu najdete i Fit menu s nízkým obsahem tuku.

Nehladovte a obraťte se na firmu JEER s.r.o z Brna, která Vaří poctivou kuchyni z čerstvých surovin a bez přídavků glutamátu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Rozvoz poledních menu do firem nebo domácností v Brně - výběr až ze sedmi druhů jídel

Rozvoz poledních menu do firem nebo domácností v Brně - výběr až ze ...

Brněnská firma JEER s.r.o. poskytuje služby v oblasti stravování, mezi něž patří rozvoz jídel do firem i pro seniory. Vybrat si můžete až ze sedmi druhů jídel české i zahraniční kuchyně.

JEER s.r.o.
Rozvoz obědu pro zaměstnance do firem - obědy dovezeme, vydáme a jídelnu uklidíme

Rozvoz obědu pro zaměstnance do firem - obědy dovezeme, vydáme a ...

Kompletní služby v oblasti zajišťuje brněnská firma JEER s.r.o., která rovněž rozváží i polední menu do firem. Obědy Vám uvaří, doveze, zajistí výdej a také uklidní výdejnu či jídelnu.

JEER s.r.o.
Polední menu v  Brně - rozvoz obědů, čerstvé jídlo, výběr z menu

Polední menu v Brně - rozvoz obědů, čerstvé jídlo, výběr z menu

Polední menu z kvalitních a čerstvých surovin až k Vám domů nebo na firmu doveze brněnská firma JEER s.r.o., která rozváží polední menu po Brně i okolí. Česká, zahraniční nebo vegetariánská kuchyně.

JEER s.r.o.
Rozvoz obědů, stravování pro seniory, polední menu

Rozvoz obědů, stravování pro seniory, polední menu

Veřejné a závodní stravování, rozvoz obědů pro seniory nebo firmy a kompletní stravovací servis zajistí brněnská firma JEER s.r.o., která rozváží polední menu po Brně a okolí.

JEER s.r.o.
Zajištění stravování pro dělníky, rozvoz obědů pro stavby Brno

Zajištění stravování pro dělníky, rozvoz obědů pro stavby Brno

Firma JEER s.r.o. poskytuje služby v oblasti stravování. Široký jídel poledních menu zahrnuje českou i zahraniční kuchyni, jídla s nízkým obsahem tuku, minutky, saláty, bezmasé pokrmy, zákusky.

JEER s.r.o.
Firemní stravování, rozvoz obědů pro firmy, závodní stravování Brno

Firemní stravování, rozvoz obědů pro firmy, závodní stravování Brno

Rozvoz obědů pro firmy a zajištění kompletního firemního stravování Vám poskytne brněnská firma JEER s.r.o., která se specializuje na stravovací služby pro firmy i fyzické osoby.

JEER s.r.o.
Rozvoz poledního menu, obědy pro firmy, stravování Brno

Rozvoz poledního menu, obědy pro firmy, stravování Brno

Kompletní stravovací servis pro Vás zajistí brněnská firma JEER s.r.o., která poskytuje služby v oblasti stravování a rozváží polední menu do firem i do domácností v Brně i okolí.

JEER s.r.o.