Microsite byla vložena dne:03.01.2018
ID microsite: 112117, počet zhlédnutí:  4
Zadavatelem microsite je firma

BOHEMIO CZ, s.r.o.

5-ti komorová plastová okna vhodná pro všechny typy staveb

Hledáte-li kvalitní 5-ti komorová plastová okna, která můžete použít pro panelové, činžovní i rodinné domy v Třebíči a blízkém okolí, pak Vám doporučujeme okna se zárukou od firmy Bohemio

5-ti komorová plastová okna Třebíčplastová okna TřebíčBohemio trojsklo detail

Pokud zvažujete výměnu svých stávajících oken za nová plastová okna, obraťte se na firmu Bohemio CZ, která garantuje své produkty za příznivou cenu s vysokou kvalitou a dobrými izolačními vlastnostmi.

K dispozici je široký výběr skel. Ať už se rozhodnete pro dvojsklo nebo trojsklo, máte možnost se rozmyslet, zda-li Vám vyhovuje i případný ornament na skle a samozřejmě volba barvy profilu není vyjímkou.

Jednou z hlavních výhod jsou tepelné i zvukové izolační vlastnosti. Dvě těsnící roviny, které jsou umístěny po obvodu celého okna maximálně snižují prostupnost tepla až o 45%. Jedná se tak nejen o modernizaci budov, ale především o úsporu tepla, což ocení snad každý z nás.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Garážová vrata různých druhů pro rodinné domy i průmyslové objekty

Garážová vrata různých druhů pro rodinné domy i průmyslové objekty

Kvalitní sekční, posuvná, rolovací a rychloběžná garážová vrata vyrábí společnost BOHEMIO CZ s.r.o. pro rodinné domy, sklady, výrobní haly a průmyslové objekty v okolí Třebíče na Vysočině.

BOHEMIO CZ, s.r.o.
Výrobce plastových oken - pro panelové, rodinné, pasivní domy a novostavby

Výrobce plastových oken - pro panelové, rodinné, pasivní domy a ...

Společnost BOHEMIO CZ, s.r.o. se zabývá výrobou úsporných plastových oken s elegantním designem pro panelové, rodinné, pasivní domy a novostavby v okolí Třebíče a Moravských Budějovic.

BOHEMIO CZ, s.r.o.
Kvalitní plastová eurookna - vynikající izolační vlastnosti a moderní design

Kvalitní plastová eurookna - vynikající izolační vlastnosti a moderní ...

Plastová eurookna s vynikajícími izolačními vlastnostmi a moderním designem vyrábí a prodává společnost BOHEMIO CZ, s.r.o. v okolí Třebíče a Velkého Meziříčí.

BOHEMIO CZ, s.r.o.