Microsite byla vložena dne:03.01.2018
ID microsite: 112109, počet zhlédnutí:  46
Zadavatelem microsite je firma

HOLUB - KOVOŠROT s.r.o.

Kovošrot Sušice

Výkup a zpracování elektrošrotu, barevných kovů, železa a papíru nebo ekologickou likvidaci nabízí firma HOLUB - KOVOŠROT s.r.o. se sídlem v Sušici.

HOLUB - KOVOŠROT s.r.o. - výkup a zpracování kovů a papíru

Starosti s nahromaděným železem, papírem, elektrošrotem nebo s vrakem starého auta vyřeší firma HOLUB - KOVOŠROT s.r.o., která sídlí v Sušici a patří mezi hlavní zpracovatele barevných kovů na Klatovsku.

Nabízíme ekologickou likvidaci vraků aut, vykupujeme a zpracováváme barevné kovy, železo a papír a také zajišťujeme odvoz a likvidaci železných konstrukcí i strojních zařízení.

Dále také prodáváme propan-butanové lahve nebo v sezóně vykupujeme jablka.
Potřebujete-li naše služby, neváhejte kontaktovat firmu HOLUB - KOVOŠROT s.r.o.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Kovošrot Sušice.

Kovošrot Sušice.

Výkup kovového odpadu-železo, litina, elektromotory, trafa, kabely elektrické, barevné kovy. Odvoz zajistíme. Odvoz a likvidace železných konstrukcí, strojního zařízení, autovraků.

HOLUB - KOVOŠROT s.r.o.
Kovošrot Sušice.

Kovošrot Sušice.

Kovošrot. Výkup: -kovový odpad-železo, litina, elektromotory, trafa, kabely elektrické -barevné kovy -odvoz zajistíme. Odvoz a likvidace: -železné konstrukce -strojní zařízení atd. -ekologická likvidace autovraků.

HOLUB - KOVOŠROT s.r.o.
Prodej nákladního automobilu, přívěsu

Prodej nákladního automobilu, přívěsu

Tatra 815 6x6.2 s HR nosič kontejnérů,r.v.1989(šrotácká) STK 10/09,stav velmi dobrý,cena 149000,- Kč,možná dohoda.Nevyužité. Nákladní přívěs HUEFFERMANN typ HKA1870,nosič výměnných nástaveb-kontejnérový,nosnost 18t,r.v.2001,velmi pěkný stav,cena 150000,-Kč.

HOLUB - KOVOŠROT s.r.o.