Microsite byla vložena dne:15.12.2017
ID microsite: 111976, počet zhlédnutí:  11
Zadavatelem microsite je firma

Aleš Lengál

Autoopravna a kompletní servis osobních vozidel

V Autoopravně Aleš Lengál nedaleko Znojma poskytujeme kompletní služby pro osobní vozidla tuzemských i zahraničních značek včetně mechanických, klempířských a lakýrnických prací.

Autoopravna osobních vozů, ZnojmoKompletní servis osobních vozidel, ZnojmoAutoservis Znojmo

Pokud potřebujete zkontrolovat Vaše osobní vozidlo a dopřát mu kompletní péči, pak přijeďte do naší Autoopravny Aleš Lengál nedaleko Znojma.

Zajistíme Vám veškerou péči o Vaše osobní vozidlo. Naše služby zahrnují montáže, opravy a revize LPG zařízení, opravy, servis a dezinfekce klimatizace, kompletní přípravy vozidla na STK, výměnu čelních skel, revize, montáž tažného zařízení, diagnostiku řídících jednotek aj.

Zaměřujeme se také na karosářské práce spojené s lakováním. Zajistíme odstranění škrábanců, promáčklin a dalších vad vozidla. Garantujeme Vám, že Vaše vozidlo bude po opravě vráceno do stavu porovnatelnému s původním provedením.

Neváhejte a navštivte nás v Únanově nedaleko Znojma.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Montáž a prodej kvalitních pneumatik pro všechny typy automobilů

Montáž a prodej kvalitních pneumatik pro všechny typy automobilů

Autoopravna Lengál je profesionální autoservis a pneuservis, zajišťuje prodej, montáž a servis kvalitních pneumatik pro všechny typy automobilů ve Znojmě a okolí.

Aleš Lengál
Montáž, revize, opravy, servis plynového pohonu LPG, autoservis

Montáž, revize, opravy, servis plynového pohonu LPG, autoservis

Autoservisní práce, montáž, revize, opravy a servis plynového pohonu LPG, kontrolu těsnosti soupravy, české i polské zařízení namontuje firma Aleš Lengál z okresu Znojmo.

Aleš Lengál
Dezinfekce vozidel, automobilů, čištění interiéru aut ozónem, odstranění virů, zápachu

Dezinfekce vozidel, automobilů, čištění interiéru aut ozónem, ...

Čištění interiérů vozidel, dezinfekce automobilů ozónem, odstranění zápachu, ničení virů a mikroorganismů provádí Autoservis Aleš Lengál, sídlící v okrese Znojmo.

Aleš Lengál
Autoservis, autoopravna, opravy všech typů automobilů, vozidel, mechanické opravy

Autoservis, autoopravna, opravy všech typů automobilů, vozidel, ...

Autoservisní, mechanické práce všech typů automobilů, výměna a opravy pneumatik, seřízení geometrie, plnění klimatizací provádí firma Aleš Lengál u Znojma.

Aleš Lengál