Microsite byla vložena dne:07.12.2017
ID microsite: 110809, počet zhlédnutí:  6

Akustika a ochrana životního a pracovního prostředí Praha – měření a vyhodnocení

Měřením a vyhodnocováním akustických ukazatelů s cílem ochrany životního a pracovního prostředí se zabývají odborníci ze společnosti EKOLA group, spol. s r.o.

Akustika a ochrana životního prostředí PrahaAkustika a ochrana pracovního prostředí PrahaEKOLA group, spol. s r.o. - ochrana životního a pracovního prostředí Praha

Ochranou životního a pracovního prostředí a měřením akustických ukazatelů a jejich vyhodnocováním se zabývá společnost EKOLA group, spol. s r.o.

Jedná se především o měření hluku ze stavební činnosti a průmyslových areálů, v pracovním prostředí nebo měření hluku z automobilové, letecké a železniční přepravy s případnými dopady a životní prostředí nebo zdraví pracovníků. Součástí měření je vyhodnocení a vypracování návrhu na zlepšení současného stavu.

Máte-li zájem o podrobnější informace, neváhejte kontaktovat společnost EKOLA group, spol. s r.o. nebo využít webové stránky www.ekolagroup.cz.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Praha měření hluku a oslunění

Praha měření hluku a oslunění

Společnost EKOLA group, spol. s r.o. - Zkušební laboratoř EKOLA group, akreditovaná ČIA pod č. 1329, provádí: - měření hluku v pracovním a mimopracovním prostředí - technická měření hluku - měření hluku ve stavební akustice. Zkušební laboratoř je schopna provádět plošné monitorování ...

EKOLA group, spol. s r.o. Měřící technika Praha