Microsite byla vložena dne:07.12.2017
ID microsite: 110805, počet zhlédnutí:  8
Zadavatelem microsite je firma

CanAgrocz, s.r.o.

Šnekové dopravníky

Pro pohodlné a rychlé naskladnění a vyskladnění sypkých materiálů nejen v zemědělství slouží pojízdné nebo zabudované šnekové dopravníky, které prodává společnost CanAgrocz, s.r.o. z Přeštic.

Šnekové dopravníky pojízdné i zabudovanéŠnekové dopravníky pro snadnou manipulaci se sypkým materiálemCanAgrocz, s.r.o. - šnekové dopravníky

Manipulace se sypkým materiálem bude jednodušší a rychlejší při použití výkonného šnekového dopravníku, který nabízí společnost CanAgrocz, s.r.o. z Přeštic.

Naše šnekové dopravníky se snadno přizpůsobí povaze materiálu a venkovním prostorám. Nabízíme jak pojízdné, tak i zabudované, doplněné plastovou náspou, šnekový dopravník s lehkým podvozkem, zalomený dopravník nebo variantu s provětráváním děrovanými oblouky.

Šnekové dopravníky naleznou své uplatnění nejen v zemědělství při dávkování šrotu nebo manipulaci s obilím a sypkým krmivem, ale také v jiných odvětvích při dávkování uhlí.

Zaujala Vás tato nabídka a máte dotazy? Neváhejte se obrátit na společnost CanAgrocz, s.r.o.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Provětrávací jehly

Provětrávací jehly

Pro dokonalé dosoušení a dochlazení obilí uloženého na hromadách nabízí společnost CanAgrocz, s.r.o. z Přeštic účinné provětrávací jehly pracující na principu sání a foukání.

CanAgrocz, s.r.o.
Čističky obilí

Čističky obilí

Další zpracování obilí po sklizni, oddělení nečistot a přípravu na sušení či uskladnění zajistí čističky obilí s vysokým výkonem a snadnou údržbou, které nabízí společnost CanAgrocz, s.r.o. z Přeštic.

CanAgrocz, s.r.o.
Mobilní šnekové dopravníky poháněné elektromotorem

Mobilní šnekové dopravníky poháněné elektromotorem

Pojízdné šnekové dopravníky poháněné elektromotorem, s užitím pro plnění dopravních prostředků a plnění a vyskladňování sypkých materiálů, vyrábí a prodává firma CanAgrocz s.r.o..

CanAgrocz, s.r.o.
Šnekové dopravníky poháněné hydromotorem pro secí stroje a rozmetadla hnojiv

Šnekové dopravníky poháněné hydromotorem pro secí stroje a rozmetadla ...

Šnekové dopravníky pro montáž na zemědělské secí stroje a rozmetadla průmyslových hnojiv poháněné hydromotorem vyrábí společnost CanAgrocz, s.r.o. z Horní Lukavice.

CanAgrocz, s.r.o.