Microsite byla vložena dne:07.12.2017
ID microsite: 110793, počet zhlédnutí:  11
Zadavatelem microsite je firma

JELÍNEK HOLDING s.r.o.

Autorizovaný dealer nových vozů ŠKODA, Renault a Dacia, dále prodej ojetých vozů ŠKODA Plus

Autorizovaný prodejce nových i ojetých vozů JELÍNEK HOLDING s.r.o. se sídlem v Trmicích. Poskytujeme prvotřídní komplexní servisní služby na vysoké úrovni včetně pojištění a financování vozů.

Autorizovaný prodejce nových i ojetých vozůKomplexní servis, pojištění a financování vozůNová i ojetá auta na prodejně v Trmicích

Hledáte spolehlivý vůz prvotřídní značky, ale nevíte na kterého prodejce se s důvěrou obrátit? JELÍNEK HOLDING s.r.o. je autorizovaný dealer nových i ojetých vozů světových značek. Naše společnost se zabývá prodejem nových vozů značek ŠKODA, Renault a Dacia, součástí naší činnosti je však také prodej ojetých vozů ŠKODA Plus. Jsme firma, jež svým zákazníkům i obchodním partnerům poskytuje dostatečné zázemí, což je do jisté míry ovlivněno našimi kvalifikovanými a proškolovanými pracovníky.

Velmi úzce spolupracujeme s významnou světovou automobilkou Renault, přičemž dokážeme uspokojit všechna přání milovníků této francouzské automobilové značky. Řídíme se přitom reklamním sloganem naší firmy TRADICE – SERIOZNOST – KVALITA, což nejsou pouze slova, ale závazek, který dodržujeme u všech našich zákazníků.

Přijeďte si vybrat auto Vašich snů, najdete nás na prodejně v Trmicích.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Motorová vozidla osobní
Bazary a second hand, Maloobchod, Obchodní zastoupení