Microsite byla vložena dne:07.12.2017
ID microsite: 110792, počet zhlédnutí:  7
Zadavatelem microsite je firma

Interkov, s.r.o.

Kvalitní pákové a kroužkové mechanismy do kancelářských pořadačů, jejich výroba a prodej

Firma Interkov, s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem pákových a kroužkových mechanismů do kancelářských pořadačů. Široký sortiment pro knihařskou a papírenskou výrobu v Benešově nad Ploučnicí.

Široký sortiment pro knihařskou a papírenskou výrobuVýroba skřipců, vazačů, hřbetních kroužků, nýtů a dalších produktůGalvanické pokovování Ni a výroba, konstrukce víceúčelových strojů

Ambiciózní a dynamická firma Interkov, s.r.o. z Benešova nad Ploučnicí, společnost zaměřující se na výrobu a prodej pákových a kroužkových mechanismů určených pro kancléřské pořadače. Naše firma se vyznačuje více jak 100 letou tradicí výroby těchto mechanismů a v současnosti patříme k největším výrobcům tohoto produktu v Evropě.

Kromě těchto mechanismů nabízíme řadu dalších služeb. Jedná se především o výrobu skřipců, vazačů, hřbetních kroužků, nýtů a dalších produktů potřebných pro knihařskou a papírenskou výrobu. Jednou z mnoha našich činností je také galvanické pokovování Ni a výroba, konstrukce víceúčelových strojů. Naši technici jsou vysoce kvalifikovaní a pracují na nejmodernějších strojích a nástrojích, jež pravidelně udržují ve vynikajícím stavu.

Očekáváte-li špičkovou kvalitu výrobků, profesionální a individuální přístup s ohledem na životní prostředí, kontaktujte nás, firmu Interkov, s.r.o.!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Pákové mechanismy do pořadačů

Pákové mechanismy do pořadačů

Společnost Interkov, s.r.o. Vám nabízí výrobu a prodej příslušenství do kancelářských pořadačů. Stěžejní činností firmy jsou pákové mechanismy. V našem sortimentu naleznete: - kroužkové mechanismy - speciální mechanismy - LAM Standard - LAM Colours - příslušenství pro účely ...

Interkov, s.r.o.