Microsite byla vložena dne:06.12.2017
ID microsite: 110775, počet zhlédnutí:  17
Zadavatelem microsite je firma

BOHEMIO CZ, s.r.o.

Kvalitní plastová eurookna - vynikající izolační vlastnosti a moderní design

Plastová eurookna s vynikajícími izolačními vlastnostmi a moderním designem vyrábí a prodává společnost BOHEMIO CZ, s.r.o. v okolí Třebíče a Velkého Meziříčí.

Výroba plastových oken, Třebíč, Velké MeziříčíKvalitní plastová okna, Třebíč, Velké MeziříčíOkna s vynikajícími izolačními vlastnostmi, Třebíč, Velké Meziříčí

Chystáte měnit stará okna za nové? Pak se obraťte na společnost BOHEMIO CZ, s.r.o., která se zabývá výrobou a prodejem kvalitních plastových oken v okolí Třebíče a Velkého Meziříčí.

Vyrábíme pouze takové produkty, které následně splňují i ty nejnáročnější podmínky.

Pro panelové, činžovní a rodinné domy jsou vhodná 5ti komorová plastová okna BOHEMIO STANDARD, která mají dobré tepelné i zvukové izolační vlastnosti a jsou nenáročné na údržbu. Tato okna jsou opatřeny ocelovou výztuhou, která zajišťuje zvýšenou stabilitu, spolehlivou funkčnost i nenáročnou montáž plastových oken na míru. Mají také celoobvodové kování SIEGENIA AUBI TITAN AF s okenní klikou SECUSTIC.

Do nových i rekonstruovaných rodinných domů a činžovních vil jsou vhodná 6ti komorová plastová okna BOHEMIO PREMIUM, která vynikají výbornými statickými vlastnostmi díky speciálně tvarované ocelové výztuze, pevnou konstrukcí, šestikomorovým rámem, moderním designem a spolehlivým těsněním. Tato okna mají vyšší hloubku zasklívací polodrážky, která zvyšuje izolační efekt a zároveň omezuje rosení oken.

Vyhotovíme Vám cenovou nabídku zcela zdarma. Obraťte se na nás!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
5-ti komorová plastová okna vhodná pro všechny typy staveb

5-ti komorová plastová okna vhodná pro všechny typy staveb

Hledáte-li kvalitní 5-ti komorová plastová okna, která můžete použít pro panelové, činžovní i rodinné domy v Třebíči a blízkém okolí, pak Vám doporučujeme okna se zárukou od firmy Bohemio

BOHEMIO CZ, s.r.o.
Garážová vrata různých druhů pro rodinné domy i průmyslové objekty

Garážová vrata různých druhů pro rodinné domy i průmyslové objekty

Kvalitní sekční, posuvná, rolovací a rychloběžná garážová vrata vyrábí společnost BOHEMIO CZ s.r.o. pro rodinné domy, sklady, výrobní haly a průmyslové objekty v okolí Třebíče na Vysočině.

BOHEMIO CZ, s.r.o.
Výrobce plastových oken - pro panelové, rodinné, pasivní domy a novostavby

Výrobce plastových oken - pro panelové, rodinné, pasivní domy a ...

Společnost BOHEMIO CZ, s.r.o. se zabývá výrobou úsporných plastových oken s elegantním designem pro panelové, rodinné, pasivní domy a novostavby v okolí Třebíče a Moravských Budějovic.

BOHEMIO CZ, s.r.o.