Microsite byla vložena dne:20.11.2017
ID microsite: 109473, počet zhlédnutí:  12
Zadavatelem microsite je firma

Synthomer a.s.

Syntetické a přírodní latexy vysoké kvality, výroba polymerů a kyseliny akrylové

Široká paleta polymerů pro různé účely, jako jsou nátěry, konstrukce, lepidla, textil, papírové a syntetické rukavice. Vše od celosvětově rozšířené společnosti Synthomer.

Firma Synthomer, světový dodavatel polymerůZkušení a kvalifikovaní odborníci na poli chemického průmysluSynthomer, výroba polymerů a kyseliny akrylové

Firma Synthomer je jedním z předních světových dodavatelů polymerů a má vedoucí postavení na mnoha trzích po celém světě. Naše polymery Vám pomohou vytvářet nové produkty a zvyšovat výkonnost stávajících výrobků v klíčových odvětvích, jako jsou nátěry, lepidla, konstrukce, textil, papírové a syntetické latexové rukavice. Neustále rozšiřujeme svoje portfolio do dalších zemí, zákazníky máme už téměř po celém světě.

Základ našeho úspěchu tvoří zkušení a kvalifikovaní odborníci, špičkoví profesionálové, jež v minulosti pracovali v nejúspěšnějších společnostech na poli chemického průmyslu.

Firma Synthomer si velmi váží svých zákazníků, pro které poskytuje zákaznický servis a technickou podporu v 25 světových zemích. Navštivte naši pobočku v Sokolově a udělejte Vaše produkty ještě kvalitnější.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY