Microsite byla vložena dne:14.11.2017
ID microsite: 109357, počet zhlédnutí:  11
Zadavatelem microsite je firma

Nikol s.r.o

Diamantové řezání a vrtání do betonu a panelu - přesné vrtání otvorů ve výškách i pod vodou

Firma Nikol s.r.o. sídlící v Olomouckém kraji poskytuje služby v oblasti diamantového řezání a vrtání do betonu a panelu. Přesné a bezpečné vrtání bez vibrací i v extrémních podmínkách.

Diamantové vrtání do paneluŘezání a vrtání do betonuOtvory do panelu a betonu

Pokud hledáte firmu, která zajišťuje řezání a vrtání otvorů do betonu a panelu, pak se podívejte na nabídku firmy Nikol s.r.o., která je profesionálem v diamantovém řezání a vrtání.

Firma díky moderním technologii a špičkovým strojům (kotoučové a stěnové pily, diamantové lanové pily) zaručuje bezpečnost a přesnost provedené práce i v extrémních podmínkách - ve výškách či pod vodou nebo u silných armovaných materiálů. Vrtání lze provést suchým i mokrým způsobem. Řezy lze zase provést pod jakýmkoli úhlem a bez vibrací.

Profesionální tým a kvalitní technika Vám zaručí přesnost a bezpečnost práce. Pro více informací se neváhejte obrátit na webové stránky firmy, či je kontaktovat pomocí emailu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Diamantové řezání, vrtání betonu a zdiva - rychle, spolehlivé a kvalitní

Diamantové řezání, vrtání betonu a zdiva - rychle, spolehlivé a kvalitní

Odborníky na řezání a vrtání betonu hledejte ve firmě Nikol s.r.o. - tyto specializované stavební práce vám zajistí rychle, spolehlivě a kvalitně nejen v Přerově, ale také v celém Olomouckém kraji.

Nikol s.r.o
Vyřezání otvoru, dveří do nosné zdi paneláku, betonu vám provedou vyškolení pracovníci

Vyřezání otvoru, dveří do nosné zdi paneláku, betonu vám provedou ...

Potřebujete-li vyřezat otvor či dveře do nosné zdi v domě či paneléku, tak se obraťte na specialisti z firmy Nikol se sídlem v Hranicích, kteří se zaměřují na diamantové řezání, vrtání betonu a zdiva.

Nikol s.r.o