Microsite byla topována dne:10.01.2018
ID microsite: 109349, počet zhlédnutí:  14
Zadavatelem microsite je firma

ROVEL, spol. s r.o. OC Zlaté Jablko

Výroba klíčů a klíčů s imobilizérem - kvalitní barevné, dozické klíče a autoklíče na počkání

Nechte si vyrobit kvalitní klíče ve specializované maloprodejně firmy ROVEL, spol. s r.o. ve Zlíně (OC Zlaté Jablko), která se zabývá výrobou klíčů a autoklíčů na počkání.

Výroba klíčů a klíčů s imobilizérem Zlín - kvalitní barevné, dozické klíče a autoklíče na počkáníGravírování - psí známky ZlínGravírování Zlín - jmenovky, štítky, psí známky a domovní čísla

Sháníte atypický klíč k zámku? Potřebujete vyrobit náhradní klíč k bytu, schránce nebo autu? Nic z toho pro nás není problém, stačí navštívit specializovanou prodejnu ROVEL, spol. s r.o. s pobočkou v OC Zlaté Jablko ve Zlíně. Vyrobíme klíče s imobilizérem, barevné klíče a autoklíče.

Disponujeme technologií na výrobu všech druhů běžných klíčů. Většinu klíčů Vám vyrobíme a nakopírujeme na počkání přímo na naší prodejně:

- barevné, obrázkové klíče
- autoklíče
- cylindrické klíče
- obyčejné klíče
- vratové klíče
- nábytkové klíče
- bezpečnostní klíče
- klíče s imobilizérem
- dozické a tvarové klíče.

Výrobu klíčů provádíme na míru podle Vaších potřeb, takže konečná podoba klíče záleží pouze na Vás. Díky použitým technologiím a dlouholetým zkušenostem vyrábíme klíče v nejvyšší možné kvalitě.

V prodejně je prováděna nejen výroba klíčů, ale také gravírování. Mezi výrobky zhotovované pomocí gravírování patří různé jmenovky, štítky, psí známky a domovní čísla.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY