Microsite byla topována dne:03.01.2018
ID microsite: 109269, počet zhlédnutí:  25
Zadavatelem microsite je firma

Stratmann s.r.o.

Přeprava nebezpečných nákladů pomocí cisteren ADR - mezinárodní i vnitrostátní přeprava

Firma Stratmann s.r.o., která sídli v Humpolci poskytuje služby v oblasti mezinárodní i vnitrostátní přepravy nebezpečných nákladů pomocí cisteren ADR.

Přeprava nebezpečných látekCisterny ADRMezinárodní autodoprava

Pokud potřebujete spolehlivého a profesionálního přepravce, který Vám převeze nebezpečný náklad v ČR nebo v zahraničí, pak se obraťte na firmu Stratmann s.r.o., která je profesionálem v oblasti mezinárodní i vnitrostátní přepravy.

Firma přepravuje nebezpečné náklady, jak sypké, tak kapalné pomocí speciální cisteren ADR. Cisterny jsou schválený pro třídy 3, 4, 6, 8, 9.
Kvalifikovaný personál je vyškolený na převoz žíravin, jedovatých látek, zahřátých nebo oxidujících kapalin a rovněž i sypkých materiálu.
Díky výborné organizaci a logistice je firma schopna převážet i kombinovanou přepravou (silniční, železniční a lodní), přičemž Vás pravidelně informuje o tom, kde se zrovna Váš náklad nachází.

Váš náklad se tak vždy dostane na místo určení v bezpeční a včas. Pro více informací se neváhejte obrátit na webové stránky firmy, nebo jí kontaktovat pomocí emailové adresy.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Spolehlivá cisternová přeprava pomocí cisteren ADR - přeprava i nebezpečných nákladů

Spolehlivá cisternová přeprava pomocí cisteren ADR - přeprava i ...

Humpolecká firma Stratmann s.r.o. je specialistou na cisternovou přepravu. Váš náklad přepraví speciálními cisternami ADR, které mohou přepravit i nebezpečné náklady.

Stratmann s.r.o.
Mezinárodní autodoprava a přeprava nákladu pomocí speciálních cisteren ADR

Mezinárodní autodoprava a přeprava nákladu pomocí speciálních cisteren ...

Firma Stratmann s.r.o. se zabývá mezinárodní autodopravou a přepravou nákladů za pomocí speciálních cisteren ADR, které mohou převážet i nebezpečný náklad, jak sypký tak kapalný.

Stratmann s.r.o.
Cisternová přeprava nebezpečných nebo toxických kapalin a chemikálií - cisterny ADR

Cisternová přeprava nebezpečných nebo toxických kapalin a chemikálií - ...

Firma Stratmann s.r.o. se zabývá vnitrostátní i mezinárodní cisternovou přepravou s cisternami ADR, které jsou vhodné k přepravě nebezpečných látek, kapalin, chemikálií a toxických kapalin.

Stratmann s.r.o.
Mezinárodní a vnitrostátní cisternová přeprava kapalných látek  ADR

Mezinárodní a vnitrostátní cisternová přeprava kapalných látek ADR

Spolehlivou a flexibilní vnitrostátní i mezinárodní cisternovou přepravu kapalných chemikálii ADR Vám zajistí firma Stratmann s.r.o. v Humpolci.

Stratmann s.r.o.
Mezinárodní a vnitrostátní přeprava nebezpečných nákladů, cisternová doprava

Mezinárodní a vnitrostátní přeprava nebezpečných nákladů, cisternová ...

nákladní silniční motorová doprava, přeprava potravinářskými cisternami, kontejnery ADR, zasilatelství, převoz nebezpečného nákladu, chemikálií

Stratmann s.r.o.
Přeprava kapalných chemikálií - mezinárodní silniční cisternová přeprava ADR

Přeprava kapalných chemikálií - mezinárodní silniční cisternová ...

Firma Stratmann s.r.o. z Humpolce poskytuje služby v oblasti mezinárodní přepravy pomocí cisteren ADR a přepravních kontejnerů. Profesionální převoz nebezpečného materiálu.

Stratmann s.r.o.
Nákladní autodoprava a cisternová přeprava ADR po České republice i v zahraničí

Nákladní autodoprava a cisternová přeprava ADR po České republice i v ...

Mezinárodní i vnitrostátní přeprava potravinářskými cisternami a nákladní autodopravou ADR. Profesionální cisternová přeprava kapalných chemikálií, sypkých materiálů a nebezpečných nákladu.

Stratmann s.r.o.
Přeprava tekutých směsí - cisternová mezinárodní přeprava ADR

Přeprava tekutých směsí - cisternová mezinárodní přeprava ADR

Humpolecká firma Stratmann s.r.o. se zabývá vnitrostátní i mezinárodní přepravou pomocí speciálních cisteren ADR, které mohou převážet kapalný, sypký i nebezpečný materiál.

Stratmann s.r.o.
Mezinárodní přeprava ADR – chemikálie

Mezinárodní přeprava ADR – chemikálie

Mezinárodní přeprava ADR – chemikálie. Naše společnost Stratmann s.r.o. sídlící v městě Humpolci byla založena v roce 2001 a je zahrnuta do uskupení kolem firmy WTK Heinrich Stratmann GmbH. Roku 2005 v červenci jsme úspěšně absolvovali certifikaci systému řízení jakosti dle normy ČSN EN ISO ...

Stratmann s.r.o.
Mezinárodní přeprava ADR – cisterny

Mezinárodní přeprava ADR – cisterny

Naše firma Stratmann s.r.o., se nachází v Humpolci a nabízí Vám služby mezinárodní přepravy ADR. Nabízíme služby v oblasti silniční motorové dopravy nákladní, přepravujeme i nebezpečné látky ADR v cisterně, cisternovém kontejneru a silech.Naše firma získala certifikaci ČSN EN ISO ...

Stratmann s.r.o.