Microsite byla topována dne:28.02.2018
ID microsite: 106123, počet zhlédnutí:  27
Zadavatelem microsite je firma

CDU SPORT Ostrava

Kroužek sportovních her pro děti od 7 do 15 let pod vedením zkušené trenérky

Chcete-li zvýšit psychickou i fyzickou odolnost Vašeho dítěte, přihlaste je do kroužku sportovních her v CDU SPORT - VOLNÝ ČAS z.s. v Ostravě ve Výškovicích, který je určen pro děti ve věku 7-15 let.

Kroužek sportovních her pro děti od 7 do 15 let Ostrava

Má Vaše dítě rádo sport? Spolek CDU SPORT - VOLNÝ ČAS z.s. pořádá každý čtvrtek od 16 do 18 hodin dětský kroužek sportovních her.

Pokud má Vaše dítě rádo nové a zajímavé hry, ale také klasické hrátky s míčem i bez něj, bude z našeho kroužku, který vede zkušená trenérka Denisa Izvorská nadšené.

Díky hrám se děti učí vzájemnému respektu, úctě, píli, soustředění, rozvíjí své dovednosti a schopnosti, proto jim dopřejme dostatek pohybových aktivit, při kterých se zároveň pořádně odreagují.

V našem kroužku probíhá každý měsíc jiný sport a cena činí 200, - Kč měsíčně.

Sportem podpoříte rozvoj svých nejbližších!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Lezecká stěna a badmintonové kurty s extrémně vysokým stropem pro důležité údery

Lezecká stěna a badmintonové kurty s extrémně vysokým stropem pro ...

Pokud si chcete zahrát badminton, stolní tenis či si zalozit na lezecké stěně, navštivte sportovní centrum CDU SPORT v Ostravě - Výškovicích, kde naleznete veškeré sportovní vyžití nejen pro dospělé.

CDU SPORT Ostrava
Sportovní centrum - badminton, squash, solná jeskyně pro odreagování

Sportovní centrum - badminton, squash, solná jeskyně pro odreagování

Sportovní centrum CDU SPORT v Ostravě-Výškovicích nabízí spoustu sportovního vyžití jako je badminton, squash i další sporty a také solnou jeskyni pro odreagování.

CDU SPORT Ostrava
Výškovický vánoční turnaj ve stolním tenisu v singlech pro hobby sportovce

Výškovický vánoční turnaj ve stolním tenisu v singlech pro hobby ...

V neděli 17.12.2017 od 14.00 bude v hale CDU SPORT v Ostravě - Výškovicích probíhat vánoční turnaj ve stolním tenisu v singlech, který je určen pro hobby sportovce.

CDU SPORT Ostrava
Křišťálová solná jeskyně Ostrava

Křišťálová solná jeskyně Ostrava

Máte zdravotní problémy, potřebujete posílit imunitu? Navštivte solnou jeskyni v Ostravě na Charvátské ulici. Na jaké zdravotní problémy je solná jeskyně určená? - onemocnění dýchacích cest, plic, krevního oběhu, krku, nosu, průdušek, některých alerigií, neurotických stavů, depresí, ...

CDU SPORT Ostrava
Squash, badminton, lezecká stěna, trampolína Ostava

Squash, badminton, lezecká stěna, trampolína Ostava

CDU SPORT Ostrava - sportovní centrum nabízí: - squash - badminton - lezecká stěna - slackline - stolní tenis - power goal - wally bal - power florbal - bikefitness - zumba - jumping centrum - trampolina. Provádíme výplet raket

CDU SPORT Ostrava