Microsite byla vložena dne:18.10.2017
ID microsite: 104928, počet zhlédnutí:  5

Smuteční služby Libochovice – zařídíme pohřeb i smuteční vazby květin

Veškeré smuteční služby spojené s úmrtím od samotného pohřbu po květina na hrob Vám v těžkých chvílích plných smutku pomůže zařídit Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o. v Libochovicích.

Smuteční služby LibochovicePohřební ústav AURIGA® spol. s r.o. - smuteční službySmuteční služby Libochovice – pohřeb i smuteční vazby květin

Pokud zažíváte těžké chvíle plné smutku od odchodu blízkého člověka, pak Vám pomocnou ruku s přípravou pohřbu nabízí Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o. v Libochovicích.

Veškeré smuteční služby od převozu nebožtíka, zařízení kremace nebo uložení do země až po smuteční květinovou výzdobu s potiskem stuh zařídíme podle Vašeho přání.

Spolehnout se můžete na pietní průběh obřadu a profesionální služby. Pokud budete mít dotazy, rádi Vám vše vysvětlíme a poradíme. Kompletní smuteční služby žádejte u Pohřebního ústavu AURIGA® spol. s r.o.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Pohřební ústav Libochovice – zajistí převoz, zpopelnění, pohřeb do země, církevní obřad

Pohřební ústav Libochovice – zajistí převoz, zpopelnění, pohřeb do ...

Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o. zajišťuje veškeré pohřební služby a pomoc s organizací pohřbu v Libochovicích a okolí.

Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o. kancelář Libochovice
Pohřební služba Libochovice, pomoc v nelehké životní situaci

Pohřební služba Libochovice, pomoc v nelehké životní situaci

Pohřební službu pro Libochovice a okolí zajišťuje společnost Auriga. Poradíme a pomůžeme při úmrtí. Na našich stránkách máme přehledný postup, jak si v takové situaci počínat. Není pro nás problém převoz zesnulých i ze zahraničí. Toto zajišťujeme letecky nebo vlastními ...

Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o. kancelář Libochovice
Pohřeb Libochovice - obřady, balzamace, zpopelnění, mezinárodní převozy, rozptyl

Pohřeb Libochovice - obřady, balzamace, zpopelnění, mezinárodní ...

Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o. nabízí kompletní služby v oblasti pohřebnictví. Pohřby do země, zpopelnění, církevní služby, převozy zesnulých v rámci ČR, mezinárodní převozy.

Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o. kancelář Libochovice