Microsite byla topována dne:25.01.2018
ID microsite: 104914, počet zhlédnutí:  26
Zadavatelem microsite je firma

ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.

Pomalu rozpustná hnojiva v tabletách s dlouhodobou působností - výroba

Výrobce pomalu rozpustných hnojiv ve formě tablet, které rostlinám zajistí dostatečný přísun živin a pomohou jim k rychlému růstu, je společnost ECOLAB Znojmo, spol. s.r.o.

Dlouhodobě působící hnojivoPomalu rozpustná hnojiva v tabletáchVýroba pomalu rozpustných hnojiv v tabletách

Chcete najít efektivní způsob, jak dodat vašim rostlinám dostatečnou a perspektivní zásobu živin a současně s tím chránit i životní prostředí ? Pak pro vás máme řešení ! Vyzkoušejte speciální pomalu rozpustná hnojiva v tabletách řady SILVAMIX® od firmy ECOLAB Znojmo spol. s.r.o. – jediného českého producenta na našem trhu, který tyto přípravky vyrábí.

Hnojiva SILVAMIX® v tabletách mají vysoký obsah všech živin. Zásobní dusík, je v hnojivé tabletě ve vodo-nerozpustné formě chemicky vázán v unikátní surovině (močovino-formaldehyd), z níž se pomalu v půdě přeměňuje na rozpustnou formu, rostlinou přijatelnou. Tento proces probíhá velmi pomalu (dlouhodobě), dokud se veškerý nerozpustný dusík v tabletě nepřemění na rozpustný. Může to někdy trvat i dva roky. Hnojiva mají proto výrazný ekologický charakter.
Předností hnojivých tablet řady SILVAMIX® jsou i málo rozpustné fosforečnany draselno-hořečnaté, z nichž se pozvolně uvolňují do půdy i další živiny - fosfor, draslík a hořčík.

Aplikace tabletových hnojiv je ideální především pro víceleté rostliny všeho druhu, tj. stromy a keře (okrasné i užitkové, v nádobách i ve volné půdě) včetně tropických a mokřadních. Vynikajících výsledků se dosahuje na kyselých a málo úrodných půdách (písčité, erodované, imisně poškozené). Aplikace hnojivých tablet je bodová. Zajišťuje rostlině dostatečnou lokální dlouhodobou zásobu živin. Na hnojených pozemcích se současně eliminuje i růst konkurenčních plevelů. Dávkování živin z tablet k rostlině je dokonale přesné (tableta je odměřená dávka hnojiva – 5g, 10g nebo 15g).

S našimi pomalu rozpustnými zásobními hnojivy se zlepší vzrůst i zdravotní kondice vašich rostlin. Dojde ke zkrácení doby obratu u květů jakož i ke zvýšení nárůstu dřeva.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Hnojiva v tabletách pro výživu rostlin a jejich rychlý růst - prodej

Hnojiva v tabletách pro výživu rostlin a jejich rychlý růst - prodej

Pro výživu rostlin a jejich rychlý růst vyzkoušejte hnojiva v tabletách, která vytvoří velkou zásobu živin s dlouhodobým účinkem. Na jejich výrobu a prodej je specialistou společnost ECOLAB Znojmo

ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.
Výrobce pomalu rozpustných hnojiv, pomalu rozpustné, dlouhodobě působící hnojiva

Výrobce pomalu rozpustných hnojiv, pomalu rozpustné, dlouhodobě ...

Výrobu kvalitních speciálních pomalu rozpustných a dlouhodobě působících hnojiv zajišťuje společnost ECOLAB Znojmo, spol. s r.o., ze Znojma.

ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.
Pomalu rozpustná hnojiva SILVAMIX, SILVAGEN a SILVAFORM - výroba, dodávka

Pomalu rozpustná hnojiva SILVAMIX, SILVAGEN a SILVAFORM - výroba, ...

Kvalitní pomalu rozpustná hnojiva SILVAMIX, SILVAGEN a SILVAFORM -výrobce a prodejce. Speciální hnojiva s vysokým obsahem živin za dostupné ceny od firmy ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.

ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.
Výroba dlouhodobě působících pomalu rozpustných hnojiv

Výroba dlouhodobě působících pomalu rozpustných hnojiv

hnojivo pro pokojové rostliny, keře, dřeviny, okrasné, ovocné stromy, lesní výsadby, balkónové rostliny, víceleté rostliny, růže, konifery

ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.
Pomalu rozpustná hnojiva jsou šetrná k přírodě i vaší peněžence

Pomalu rozpustná hnojiva jsou šetrná k přírodě i vaší peněžence

Prodej, dodávka, distribuce pomalu rozpustných hnojiv, ekologicky šetrná hnojiva s vysokou účinností, hnojivo pro stromy, keře, rostliny od firmy ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.

ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.
Pomalu rozpustné hnojivo, hnojivé tablety, hnojiva

Pomalu rozpustné hnojivo, hnojivé tablety, hnojiva

Firma ECOLAB Znojmo, spol. s r.o. je výrobcem: -speciální prášková a tabletová pomalu rozpustná hnojiva, rozpustné hnojivo -dlouhodobě působící hnojivo -rozpustná hnojiva obsahují hlavní živinu - dusík - ve formě močovino-aldehydových kondenzátů Kombinace vysokého obsahu živin v ...

ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.