Microsite byla vložena dne:13.10.2017
ID microsite: 104854, počet zhlédnutí:  37
Zadavatelem microsite je firma

Zahradní a lesní technika Miloš Hlaváč

Motorové pily pro zahradnictví, lesnictví a údržbu pozemků - prodej

Kvalitní motorové pily, které najdou využití v zahradnictví, lesnictví, při přípravě palivového dříví a údržbě pozemků prodává Zahradní a lesní technika v okolí Ivančic a Brno venkov.

Kvalitní motorové pily STIHL Ivančice, Brno venkovProdej motorových pil pro zahradnictví, lesnictví Ivančice, Brno venkovMotorové pily, benzínové řetězové pily Ivančice, Brno venkov

Hledáte pomocníka pro údržbu zahrad a pro prořezávání stromů a keřů? Pak si pořiďte kvalitní motorové a benzínové pily značky STIHL, které přesně odpovídající Vašim potřebám.

Prodáváme motorové pily STIHL, které jsou výkonné, snadno ovladatelné a vynikají dlouhou životností. Zastanou veškeré práce okolo domu, na farmách, ale hodí se i pro přípravu palivového dříví, prořezávání stromů a dřevnatých porostů.
Všechny modely mají jednoduchý provoz a ergonomický tvar a pohodlně se s nimi pracuje. Vyznačují se lehkou hmotností, nižší spotřebou paliva a nízkými vibracemi.

Poskytujeme také kvalitní a spolehlivý servis zahradní techniky od výrobce STIHL.

Přijďte si k nám vybrat některý z modelů řetězových benzínových pil STIHL a nebudete litovat!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Prodej a servis lesní a zahradní techniky Stihl, Viking

Prodej a servis lesní a zahradní techniky Stihl, Viking

Lesní a zahradní techniku včetně příslušenství, prodej servis, revize a opravy značek Stihl, Viking a B&S zajistí v oblasti Ivančic Miloš Hlaváč

Zahradní a lesní technika Miloš Hlaváč
Prodej a servis zahradních křovinořezů značky Stihl a Viking

Prodej a servis zahradních křovinořezů značky Stihl a Viking

Prodej a servis zahradních křovinořezů, vyžínačů a motorových pil značky Stihl a Viking nabízí firma Zahradní a lesní technika Miloš Hlaváč v Ivančicích.

Zahradní a lesní technika Miloš Hlaváč