Microsite byla vložena dne:13.10.2017
ID microsite: 104837, počet zhlédnutí:  11
Zadavatelem microsite je firma

Vinařství Líbal s.r.o.

Řízená degustace vína v rodinném vinařství na Znojemsku, ochutnávka vína

V rodinném vinařství na Znojemsku probíhají řízené degustace, ochutnávky vína pod vedením zkušených vinařů, kteří se s Vámi podělí o historii svého vinařství.

Ochutnávka vína ZnojmoVinařství na ZnojemskuDegustace oceněného vína Znojmo

Toužíte po ochutnávce kvalitních a oceňovaných vín? Plánujete firemní večírek či oslavu narozenin a chtěli by jste ji mít spojenou degustací?

Rodinné vinařství Líbal s.r.o. ve Znojmě Vám zařídí řízenou degustaci v místě oslavy. Řízené degustace probíhají i v Praze a Brně.
Dále Vás otec se synem rádi přivítají u nich ve sklepě Ve Znojmě. Ochutnávkou vín přímo v degustační místnosti, kde budete mít ideální prostředí nasát atmosféru a kouzlo vinařství na Znojemsku.
Vinný sklep rodinného vinařství Líbal pěstuje a vyrábí víno již po několik generací. Vinice se rozprostírají V Horních Dunajovicích, tím vzniká jedinečná odrůda vín.
Kapacita sklepa je nyní 70 000 litrů. Bílá vína - Ryzlink rýnský, Sauvignon, Neuburské, Müller Thurgau, Veltlínské zelené, Rulandské bílé, Tramín červený, Pálava, Chardonnay, Aurelius a další. Červená Vína - Zweigeltrebe, Svatovavřinecké, Cabernet Moravia, Frankovka.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Výroba a prodej kvalitního českého vína z vinařství s dlouholetou tradicí

Výroba a prodej kvalitního českého vína z vinařství s dlouholetou ...

Výrobcem kvalitních českých vín s dlouholetou tradicí je rodinné Vinařství Líbal s.r.o., které vyrábí a prodává vína různých druhů vysoké kvality na Znojemsku.

Vinařství Líbal s.r.o.
Kvalitní vína ze Znojma - nově v bag in box balení vhodném pro restaurace nebo rodinné oslavy

Kvalitní vína ze Znojma - nově v bag in box balení vhodném pro ...

Znojemská firma Vinařství Líbal s.r.o. nově zavadí vína v bag in boxu, které jsou vhodné do restaurací nebo na rodinné oslavy či večírky. Kvalitní vína ze Znojma v novém praktickém balení.

Vinařství Líbal s.r.o.