Microsite byla vložena dne:11.10.2017
ID microsite: 104810, počet zhlédnutí:  20
Zadavatelem microsite je firma

TOMIreko, s.r.o.

Sanace fasád, zateplení rodinných a bytových domů - zásadní úspora energie

Společnost TOMIreko s.r.o. provádí zateplení rodinných domů, bytových a panelových domů i průmyslových objektů v okolí Třebíče na Vysočině.

Sanace fasád Třebíč, VysočinaZateplení rodinných a bytových domů Třebíč, VysočinaZateplení fasády Třebíč, Vysočina

Stavíte nebo rekonstruujete váš dům a hledáte účinný způsob, jak ušetřit náklady za energie? Pak je zateplení fasády domu jeden z nejefektivnějších kroků pro úsporné hospodaření s teplem.

Provádíme zateplení rodinných domů, bytových a panelových domů i průmyslových objektů. Pokud se rozhodnete pro zateplení vašeho domu nebo objektu realizované naší stavební společností, můžete využít dotace z programu Zelená úsporám.
Kvalitně provedenou realizací systémového zateplení lze snížit tepelné ztráty o více než 50% a zároveň zamezit pronikání hluku z vnějšího okolí do budovy.

Pracujeme jen s nejkvalitnějšími zateplovacími materiály, jako je minerální (kamenná) fasádní vata nebo pěnový polystyren. S výběrem toho nejvhodnějšího zateplovacího systému vám rádi pomůžeme.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Kompletní revitalizace panelových, bytových a rodinných domů

Kompletní revitalizace panelových, bytových a rodinných domů

Společnost TOMIreko s.r.o. se sídlem v Třebíči se zabývá kompletní revitalizací panelových, bytových a rodinných domů, včetně zajištění veškeré potřebné dokumentace.

TOMIreko, s.r.o.
Zemní a výkopové práce - terénní úpravy vlastními stroji

Zemní a výkopové práce - terénní úpravy vlastními stroji

Zemní a výkopové práce, úpravu terénu pro zpevněné plochy - chodníky, vozovky, nájezdové plochy a parkoviště pro Vás zajistí společnost TOMIreko s.r.o. v okolí Třebíče na Vysočině.

TOMIreko, s.r.o.